Жіночий журнал JIJOUR

Як би не була людина завалена роботою чи навчанням, у неї завжди знайдеться вільний час. У одних це близько п'яти-шести годин в день, у когось - менше двох. Але навіть за дуже короткий проміжок часу можна зробити масу корисних речей. І тут найголовніше, щоб це приносило людині задоволення, але не було в тягар. Існує багато способів провести своє дозвілля з користю, наведемо деякі з них.

Як провести вільний час з користю

Завжди можна приготувати щось корисне і смачне. Наприклад, страву, яка подобається найбільше. Для цього не обов'язково стояти біля плити дві години, можна підібрати рецепт такої страви, приготування якої займе менше півгодини. Але це заняття принесе радість, навчить чомусь новому. Головне, результат порадує не тільки вас, але й ваших близьких.

Видалось трохи вільного часу? Непогано б прибратися в кімнаті. Мова йде не про генеральне прибирання, а про просте протирання пилу, розкладання речей по місцях. Цим заняттям можна не тільки скоротати час, але й створити затишок. Якщо кожен день приділяти прибиранню хвилин п'ятнадцять, то весь будинок завжди буде чистим і про болісні тригодинні прибирання у вихідні дні можна буде забути. Головне, робіть це з настроєм і посмішкою, можна пробігтися з ганчіркою або пилососом під приємну музику.

Кожному з нас просто необхідно мати хобі. Це не тільки дозволяє проводити вільні вечори за приємним заняттям, але і відволікає від сірих буднів. Це не обов'язково має бути рукоділля або якесь ручне заняття. Можна зайнятися вокалом, танцями, малюванням, спортом нарешті. Захоплюючих занять настільки багато, і вони такі різноманітні, що абсолютно кожна людина знайде те, що принесе їй радість і задоволення.

В даний час все більше цінується знання мов. Без них - нікуди. Але не обов'язково зубрити слова і правила, досить вивчити для початку лекгі, повсякденні фрази. Потім можна перейти на перегляд іноземних фільмів, прослуховування пісень, щоб зрозуміти про що йде мова. Приділяючи такому заняттю щодня частину часу, не встигнете озирнутися, як цілком стерпно будете розмовляти на обраній мові.

І звичайно ж, у вільний час кожній жінці варто приділити хоча б півгодини на свою зовнішність. Можна побалувати себе масками для обличчя і для волосся, подоглядати за нігтями, зробити приємні ванночки для ніг і рук. Головне, готувати їх теж можна самостійно. Це не тільки допоможе завжди залишатися привабливою і свіжої, а й заощадить пристойну суму, яку необхідно витратити при поході в салон краси.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору