Експерти в галузі вивчення мови тіла вважають, що про характер людини можна дізнатися по тому, якій каві вона надає перевагу. Якщо у вас побачення, особливо перше, і ви хочете дізнатися, яка людина ваш обранець, зазирніть у кафе та замовте по чашечці кави. По тому, яку каву вибере ваш молодий чоловік, ви зможете дізнатися багато чого про його характер і навіть про сексуальні переваги.

Як визначити характер чоловіка на першому побаченні

  • Серед любителів латте багато метросексуалів, які готові на багато що заради того, щоб усім сподобатися. Небайдужі до м’яких іграшок. Це досить смішно, але люблячий латте начальник, звільняти вас буде ніжним голосочком. Любителі цього виду кави дуже хитрі, живуть вони одним бажанням – всі навколо повинні їх любити і захоплюватися ними.
  • Любителі еспресо – лідери. Вони звикли досягати мети швидко. Характеризуються неймовірною працьовитістю і завзятістю і не сприймають дурних людей. Великі любителі нічного життя, дуже досвідчені коханці, але таке поняття, як вірність – це не про них.
  • Звичайну чашку кави або чорну каву замовляють люди, які воліють не дуже морочитися і схильні до мінімалізму, прямому підходу і простоті до життя. Вони в основному тихі, хоча іноді виявляють спалахи настрою. Любителям такої кави спілкування дається складно, але зате вони досить корисні колеги та друзі.
  • Розчинну каву люблять люди, звиклі від життя брати все і на повну котушку. Вирішення проблем вони знаходять у міру надходження цих проблем. У роботі рішучі і сміливі, хоча ніхто не намагається розглянути їх глибинний світ, а в складні моменти реагують на претензії досить гостро. У спальні воліють комфорт і швидше за все, залишаються в шкарпетках.
  • Каві без кофеїну надають перевагу самовдоволені люди, з тенденцією до метушливості і прискіпливості. У спальні надміру бридливі. Такі люди підсвідомо бажають приховувати справжні особистісні прояви, тому схильні витрачати дуже багато на підтримання своєї зовнішньої ідеальності.

Як визначити характер чоловіка на побаченні

Люди, які не п’ють каву взагалі, ставляться дуже уважно до свого здоров’я. Крім того, вони не хочуть дорослішати, у них часто зустрічається захований глибоко страх життя. До дітей ставляться дуже добре і навіть самі несуть пропаганду дитячої поведінки навіть у зрілому віці.

Залишити коментар

*

Вгору