Людство за час цивілізації пізнало, як мінімум, 85 способів зав’язування краваток. Але, сучасні краватки залишили для нас лише 10 основних варіантів, а чоловіки в реальному житті користуються лише двома-трьома самими нескладними і поширеними, а то й одним лише способом. І якщо для когось з чоловіків зав’язати краватку – це сама звичайна справа вранці, то для деяких чоловіків даний ранковий ритуал зав’язування хитромудрих вузлів перетворюється на справжню проблему. Далеко не кожен чоловік уміє правильно зав’язувати краватку. Та й, до речі, не кожна жінка це вміє робити теж! Тому ми пропонуємо вам наочні фото, інструкції, способи, схеми та відео-уроки з зав’язування краваток.

Як зав'язувати краватку

Способи зав’язування краватки

  • Малий вузол (Small Knot)
  • Простий вузол, або “Четвірка” (Four-in-hand)
  • Віндзор (Windsor)
  • Напіввіндзор (Half-Windsor)
  • “Діагональний” вузол (вузол Москоні)

Способи зав'язування краватки

Відео – зав’язати краватку

Вузли для краватки

Вузол “Four-in-Hand” (“Фор-ін-хенд”) – це найпростіший вузол. Він підходить для всіх, хто тільки почав вчиться зав’язувати самостійно краватку.

Вузол "Four-in-Hand" ("Фор-ін-хенд")

Вузол “Half Windsor” (“половинний віндзор”) – це самий популярний і універсальний вузол. Підходить він для широких щільних краваток, шовкових краваток традиційної ширини і вузьких краваток, що входять в моду.

Вузол "Half Windsor" ("половинний віндзор")

Вузол “Windsor” (“віндзор”) – даний елегантний вузол в’яжуть точно також, як і вузол “Half Windsor”, потрібно лише додати з боку правого куточка коміру ще один виток. Використовуючи чоловічі краватки різної ширини або міняючи положення широкого і вузького кінців краватки, легко можна домогтися потрібного розміру даного вузла.

Вузол "Windsor" ("віндзор")

Вузол “Christensen” (“Крістенсен”) – цей вузол просто ідеально підходить для досить високих комірів сорочок (4-4,5 см). Він дуже добре виглядає на “пухких” вовняних або кашемірових краваток із зимових колекцій моди.

Вузол "Christensen" ("Крістенсен")

Інструкція як зав’язувати краватку

Як зав'язувати краватку - фото 2 Як зав'язувати краватку - фото 3
Як зав'язувати краватку - фото 4 Як зав'язувати краватку - фото 5
Як зав'язувати краватку - фото 6 Як зав'язувати краватку - фото 7

Ну ось і все, що ми хотіли вам розповісти про те, як зав’язувати краватку. Сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною. Але навіть, якщо у вас зараз нічого не виходить, ні в якому разі не впадайте у відчай. Постійна практика змінить цю ситуацію на краще і у вас обов’язково буде виходити зав’язувати краватки правильно.

Залишити коментар

*

Вгору