У наш час дуже часто можна почути про порчу і пристріт. Якось особливо популярним у нас стало називати речі чорною магією. І практично на кожному стовпі висять оголошення про пропозицію допомоги у знятті прокляття. Але якщо довіри до таких «чаклунів» мало, а ви відчуваєте, що на вас впливає якась сила, можна спробувати впоратися самому.

Для початку потрібно визначити, що саме з вами Як зняти порчу, пристрітвідбувається. Дуже часто людина сама того не підозрюючи може «наврочити» іншій людині. Наука не може точно пояснити, чому так відбувається. Але таке зустрічається дуже часто. Той, кого наврочили, почуває себе погано. У нього починає крутитися голова, підступають напади нудоти і головного болю, також загальний брак сил. Найголовніший ознака пристріту це раптовість. Щоб зняти з себе «лихе око» потрібно звернутися до стихій. Це – вода, вогонь, повітря, або земля. Можна взяти склянку води перехрестити її і тримати в руках читаючи про себе молитву. Теж саме, можна зробити зі свічок або жменею землі. Після того як ви прочитали молитву воду або землю висипають під живе дерево. Свічку ж треба закопати. Зверніть увагу,що свічка повинна максимально згоріти у вас в руках. Після такої процедури ви відразу відчуєте полегшення. Також візьміть собі за правило відразу по приходу додому вмиватися три рази холодною водою, навіть якщо відчуваєте себе добре. Такий ритуал очистить ваше ментальне тіло від негативу.

Якщо ж ви зіткнулися з якимись серйозними порушеннями здоров’я і нічого не допомагає, раптово почали думати про суїцид, або вдома знайшли якісь незрозумілі дивні предмети, то, швидше  Як зняти порчу і пристрітза все ви зіткнулися з «порчею». Цей ритуал навмисно робиться на заподіяння шкоди іншій людині або навіть смерті. Позбутися від псування самому дуже важко,але можливо. Для початку потрібно освятити ваш будинок. Сходіть у церкву і попросіть допомоги у померлих предків, поставте за них свічки.

Якщо ви знайшли вдома «підклад» – вважайте, вам пощастило, тепер зможете його знищити. Ні за яких обставин не беріть його в руки. Акуратно віником зберіть все і бажано вночі спалити все в безлюдному місці. Потім потрібно попіл гарненько полити святою водою і піти з цього місця, не обертаючись.

Вважається, що людина, яка зробила «підклад» буде після цього дуже погано себе почувати і постарається знову вам насолити. Протягом семи днів ви не повинні приймати гостей і нічого не позичати, інакше ризикуєте знову опинитися під впливом «порчі».

Залишити коментар

*

Вгору