Тема пристріту зараз дуже актуальна, оскільки наближення планети Нубіру піднімає енергетичні можливості звичайних людей. Як результат, для того, щоб навести порчу, пристріт або всіляко нашкодити людині необов’язково ходити до людей, які багато років практикують такі види впливу на енергетичну структуру людини. Давайте сьогодні зупинимося на тому, що таке пристріт.

Суть пристріту

Фактично пристріт – це біоенергетичний вплив на енергетику іншої людини з вираженим негативним забарвленням. Надати такий вплив на людину дуже просто, так як для цього достатньо сильної емоції, яка відноситься до конкретної людини. Ця емоція заряджається негативним посилом від людини, яка її відчуває і здатна спотворювати нормальний перебіг речей у житті людини, на яку це спрямовано.

Що таке пристріт

За своєю природою пристріт завдає невелику порчу в справах людини, саме через це цей рід впливу ще називають – порча з очей. На практиці ж пристріт такого роду можна отримати досить просто – достатньо, щоб вам позаздрили або щось з емоцій цього роду. І як результат, світ навколо вас починає спотворюватися і ви не здатні працювати і жити так, як раніше через те, що є пробій у вашій енергетиці, яка діє як червоточина.

Ознаки пристріту

Хочу відразу зазначити, що пристріт на кожного впливає по-своєму. В більшості випадків це залежить від того, наскільки ви сильні енергетично. Чим слабкіше ваше енергетичне поле, тим більше симптомів ви у себе побачите, чим сильніше – тим менше і проявляться вони слабо, але і їх не можна ігнорувати.

Найчастіше пристріт може проявлятися у вигляді загострення хронічних захворювань, хоча є й загальні симптоми, які тим чи іншим чином проявляються у постраждалих від впливу:

  • Швидка втомлюваність, яка не проходить навіть після сну;
  • Головні болі і запаморочення;
  • Сонливість і неможливість концентрувати увагу на справах;
  • Дратівливість і часті застуди, нежить і кашель, які виникають без видимих причин.

Суть пристріту

Дуже важливо вчасно зізнатися собі, що вас могли наврочити і своєчасно вжити заходи, так як систематичне попадання під такий вплив згодом може привести вас до вельми швидкої кончини.

Як боротися з пристрітом

Найкращий захист це профілактика. Саме це і здатне зберегти вас від більшості зурочень, які ви здатні отримати. Суть цієї профілактики в тому, що:

По-перше, уникайте спілкування з людьми, які не до душі. Фактично небажання бачити або спілкуватися з тією або іншою людиною – це голос душі, який підказує вам, що є небезпека, якої варто уникати.

По-друге, при спілкуванні з негативними людьми дотримуйтеся закритих поз і закритого положення тіла по відношенню до джерела потенційного пристріту. Серед найпоширеніших методів використовуються всілякі перехрещування рук і ніг, напівзакриті очі і закритий рот, поза повинна ж бути по відношенню до співрозмовника в півобороту і максимально відкинута від співрозмовника.

По-третє, по-максимуму використовуйте свою уяву. Одним з дієвих прийомів захисту є метод дзеркального кокона або товста стіна. Щоб її практикувати, то перед спілкуванням або на початку спілкування з негативною людиною, підіть в півтранс (легкий розсіяний стан, який дозволить ні на чому не фокусувати увагу). Перебуваючи в цьому стані, оберніть себе в дзеркальний кокон, якщо ж треба захистити ще когось, то треба вибудувати стіну. Іноді її будують з блоків із дзеркальною поверхнею, що підсилює її властивості.

Ознаки пристріту

 

Якщо ж пристріт вже є, то варто звернутися до ясновидців або до бабок, які допоможуть вам його зняти. Залишатися під впливом пристріту тривалий час досить небезпечно, так як подібне притягує подібне. А отже кількість зурочень буде збільшуватися.

Прикладом того, як пристріт впливає на людину, можна по-праву вважати будь-якого начальника. Будь-хто скаже, що до приходу на пост, більшість з керівників були дуже милими й адекватними людьми, а побувши на посаді близько року, починають докорінно змінюватися. Найчастіше причинами цих змін є пристріт, так як будь-якому керівникові найчастіше заздрять і бажають безліч негативу в спину.

Залишити коментар

*

Вгору