Енергетичне цілительство як вид нетрадиційної медицини йде корінням в далеке минуле, в язичницьку магію (шаманізм, чаклунство), тибетську магію, йогу. З розвитком медичної науки, яка не визнає і заперечує народну медицину, багато видів і способи енергетичного цілительства були забуті і втрачені назавжди. 🙁

Енергетичне цілительствоАле деякі лікарі все ж таки вивчають спрямований вплив позитивно заряджених пучків тонких енергій на ауру (біополе) рослин, тварин і людини. В результаті численних дослідів було встановлено, що 10 з 10 рослин дослідної групи майже вдвічі випереджали в зростанні рослини контрольної групи (впливу на які не проводилися). Серед щурів, які втратили репродуктивну здатність через старість, 9 з 10 знову починали приносити потомство. Злісні, агресивно налаштовані собаки, починали ластитися до ніг.

Також було з’ясовано:

  • При впливі на 3-ю чакру у людей, хворих на діабет, відбувалося стійке зниження рівня цукру в крові та сечі.
  • У літніх чоловіків з багаторічною відсутністю потенції вплив на 1-у і 2-ю чакри призводило до появи стійкої ерекції за 3-5 сеансів.
  • Жінки, які ніколи не відчували оргазму, починали оргазмірувати після 1-3 сеансів.
  • Жінки, які страждають функціональним безпліддям, після 5-6 сеансів знаходили здатність завагітніти і народжували здорових немовлят в 70% випадків.
  • У 8 з 10 хронічних алкоголіків за 10-12 сеансів зникала алкогольна залежність при енергетичній обробці 1-ої, 3-ьої та 5-ої чакр.
  • У 90% людей, що мали клінічно підтверджений діагноз «виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки», після 5-7 сеансів впливу на 4-у і 5-ю чакри сучасними методами діагностики виразки і ерозії не виявлялися. ;D
  • У 80% осіб з діагнозом «гіпертонічна хвороба» після 4-5 сеансів впливу на верхні чотири чакри гіпертензія зникала, артеріальний тиск приходив в норму.
  • За 8-10 сеансів рівень холестерину в крові знижувався до норми у 60% людей, що мали клінічний діагноз «Ішемічна хвороба серця.
  • У людей зі значною надмірною вагою (більше 100 кг) за 10 сеансів впливу на весь стовбур (всі сім основних чакр), в 80% випадків відзначалася тенденція до схуднення – вага зменшувався на 5-10%.

Енергетичне лікування

Висновок: спрямований вплив на певні структури біополя людини (певну чакру, групу чакр) надає як місцевий, так і загальний позитивний терапевтичний ефект.

Залишити коментар

*

Вгору