Жадеїт – це мінерал, що відноситься до групи піроксенів. У природі його можна зустріти у вигляді дрібнозернистих, щільних, часом напівпрозорих мономінеральних порід. Жадеїт смарагдово-зеленого кольору високої якості має торгову назву – Імператорський жад. Зустрічається і ювелірна чорно-зелений різновид жадеїту – хлоромеланіт.

Жадеїт

Мінерал має позитивний енергетичний вплив на людей. Ще в старі часи в лікувальних цілях його застосовували від хвороб нирок і болю в попереку. Так само жадеїт вирівнює артеріальний тиск, зміцнює нервову систему, покращує склад крові і підвищує потенцію у чоловіків. У тибетській, в китайській медицині його використовують як енергетичний стабілізатор. Його енергія робить заспокоюючі сплески емоцій, допомагає в боротьбі з безпліддям. Жадеїт зелених відтінків благородно впливає на функції сечо-статевої системи, рожевий мінерал зміцнює серцеві м’язи, а білий покращує імунний статус. Носіння браслетів і намиста з цього мінералу діє позитивно на роботу серця людини, вирівнює тиск, а так само захищає від впливів перепаду погодних умов. Перстень з жадеїтом знімає очне стомлення, дуже корисний при лікуванні короткозорості медитативним способом.

Жадеїт. АмулетиЗ давніх часів вважається символом багатьох чеснот людей – справедливості, відваги і стійкості, скромності, розуму і милосердя. Жадеїтові амулети охороняють від нещасть і неприємностей, сприяють прийняттю правильних і мудрих рішень, вселяють у людину спокій. Вважали, що жадеїт робить істотний вплив на погодні умови, на які можна впливати з його допомогою.

Широко використовується жадеїт у виготовленні підвісок, кілець, брошок, браслетів, різних сувенірів і художніх виробів. В ювелірній справі жадеїт використовують при виготовленні різноманітних кабошонів, але тільки високоякісні його різновиди.

Більше всього підходить людям, що народилися під знаком Діви. Пов’язаний зі стихією Землі і Повітря. Послужить хорошу службу жінкам з іменами Юлія і Зоя.

Залишити коментар

*

Вгору