Трави від безпліддяЛікування травами безпліддя з кожним роком все актуальнішає. Як не дивно, але багато медиків вельми швидко і охоче ставлять сімейним парам діагноз – безпліддя. Деякі роблять це через корисливість, так як обстежити і лікувати безпліддя вельми дорого, а хтось це робить через незнання.

Як би страшно це не звучало, не варто впадати в паніку і починати активно лікувати всіма мислимими і немислимими способами. По-перше, важливо з’ясувати як йдуть справи з вашою репродуктивною системою, і що призвело до проблем із зачаттям дитини. Про причини безпліддя вже сказано багато, тому хочеться зупиниться на лікування травами безпліддя.

Трави від жіночого безпліддя

При виборі трави від безпліддя жінка повинна розуміти причину, яка призводить до складнощів із зачаттям. Серед найочевидніших причин це зміна в гормональному фоні, яку можна відкоригувати за допомогою фітогормонів з різних трав. Наприклад, естроген можна знайти у таких рослин, як хміль, буркун, конюшина, солодка, омела, а ось, андрогени містяться в аїрі, любистку, борщівці, ярутці. Вироблення прогестерону стимулює перстач гусяча, вітекс священний, манжетка, малина, простріл луговий.

Трави від жіночого безпліддяЯкщо безпліддя викликане гормональними розладами, але застосовується складна схема лікування травами безпліддя. В цьому випадку вибір трави викликаний станом вашого гормонального фону на різних етапах місячного циклу застосовуються різні трави, які призводять гормональний фон в норму.

Найпоширенішими рецептами можна вважати збори, які спрямовані на усунення застоїв, непрохідності маткових труб, запальних процесів, ерозій, поликістозу та інших захворювань, які призводять до проблем із зачаттям.

Рецепти:

  • 1 столову ложку подорожника залити склянкою води і настояти протягом 20 хвилин, потім довести до кипіння і проварити 5 хвилин. Відвар приймати на протязі 2 місяців по 1 ст.ложці.
  • Свіжу траву споришу або горець пташиний (3 ч.л) залити окропом (2 склянки) і настояти 4 години. Настій пити по півсклянки 4 рази на день.
  • Пирій повзучий (2 ст.ложки) залити окропом (2 склянки). Настій пити по півсклянки 4 рази на день.
  • Кукушкін горицвіт (2 ст.ложки) залити склянкою окропу. Настій пити 3 рази на день по столовій ложці.
  • Квіти або плоди глоду (2 ст.ложки) залити окропом (2 склянки). Настій пити по півсклянки 3 рази на день.

Трави від чоловічого безпліддя

Коли мова йде про трави від безпліддя для чоловіків, варто пам’ятати, що вони дозволяють підвищити активність сперматозоїдів, підвищити вироблення сперматозоїдів, провести профілактику захворювань простати і проблем із сечовипусканням. Важливо розуміти, що якщо чоловіче безпліддя продиктовано однієї з перерахованих вище причин, то варто застосувати трави для лікування безпліддя, а якщо – ні, то важливо вчасно пролікувати проблему медикаментами або хірургічним шляхом.

Ефективною травою від чоловічого безпліддя викликаного зниженим вмістом сперматозоїдів є сурепка, яку використовували ще в часи Стародавньої Греції. За допомогою перги чоловіки можуть поправити свої проблеми з кровообігом, яка також має лікуючий ефект при аденомі простати. Крім цього відвари з перги збільшують рухливість сперматозоїдів.

Трави від чоловічого безпліддя

Чудодійним засобом у лікуванні чоловічої безплідності можна вважати гомогенат (лічиночне молочко), який вельми позитивно впливає на чоловічий організм. Гомогенат часто з’єднують з пергою, що тільки підсилює її дію. Щоб гомогенат не втратив властивості його необхідно правильно зберігати.

Поширеними травами лікування безпліддя у чоловіків є отжимки зі свіжої цибулі, шавлія, базилік, глід, корінь женьшеню, подорожник, корінь перстачу і деякі інші.

Рецепти:

  • Подрібнені коріння девятисила (1 ст.ложка) залити склянкою окропу, довести до кипіння і прокип’ятити 10-15 хвилин. Приймати теплим по 1 столовій ложці через кожні 2 години. Зберігати настій не більше 2 діб в прохолодному місці.
  • Насіння подорожника (1 столова ложка) залити склянкою окропу, проварити на водяній бані до 5 хвилин. Вживати по 2 ст.ложки 4 рази на день.
  • Насіння шавлії (1 ч.ложка) на склянку окропу. Вживати по одній десертній ложці натщесерце 2 рази на день. Курс починати разом з жінкою відразу після останнього дня менструації. Приймати настій 11 днів (потім перерва, потім знову 11 днів). Курс лікування 3 місяці. Повторити курс можна тільки через 2 місяці.
Залишити коментар

*

Вгору