Поняття щастя у кожного своє. Одні знаходять його в любові і щасливого сімейного життя, інші – в роботі і накопиченні капіталу, третім потрібна свобода і постійна зміна місць, а четвертим – підтримка друзів і нові захоплення.

10 ознак щасливої ​​людини

Ось тільки проблеми і негаразди заважають нам відчувати присутність щастя, а тому побачивши на вулиці життєрадісну людину, ми починаємо сумніватися в його адекватності. Насправді, глянувши на людину або заговоривши з нею, легко зрозуміти, чи щаслива вона. Не вірите? Тоді візьміть на замітку 10 ознак щасливої людини і обов`язково перевірте.

  1. Ви дбайливо і шанобливо ставитеся до себе і свого тіла. 
  2. Ви вмієте говорити іншим людям “ні” тоді, коли прохання ставить вас або ваших близьких у скрутне становище або коли усвідомлюєте, що в даній ситуації нічим допомогти не можете.
  3. Ви не соромитеся просити про допомогу, коли це необхідно. 
  4. Любляча себе людина знає ціну собі і своїй праці. 
  5. Ви не дозволяєте оточуючим поводитися з вами без належної поваги, нечемно або грубо. 
  6. Цінуєте свій час, не дозволяєте собі витрачати його даремно.
  7. Прагнете до саморозвитку, займаєтеся самоосвітою. 
  8. Уникаєте різних маніпуляційних ігор, в яких можна грати ролі: бути жертвою, рятувальником, агресором.
  9. Любите себе з усіма перевагами і недоліками. Проте докладаєте зусиль і працюєте над тим, щоб розвивати перші і мінімізувати другі.
  10. Знаходите час  для занять, які вам до душі, і відповідають вашим здібностям і талантам.

Якщо наведені психологами ознаки по-справжньому щасливої людини вам притаманні, за вас можна тільки порадіти. Всім іншим залишається лише працювати над собою, щоб навчитися жити в гармонії зі своїм внутрішнім я і оточуючим світом.

Залишити коментар

*

Вгору