Розповідаємо, від яких б’юті-ритуалів краще відмовитись, щоб зберегти густу шевелюру.

Випадання волосся, що раптово почалося, може бути індикатором проблем зі здоров’ям (і тому насамперед ми рекомендуємо вам звернутися до лікаря). Однак часом випадіння викликають і поширені шкідливі звички у догляді, які, можливо, є і у вас.

3 шкідливі звички, що ведуть до випадіння волосся

Ви користуєтеся гарячим гребінцем

Популярний гаджет для розгладження та укладання волосся насправді може призвести до серйозної проблеми – рубцевої алопеції. Це захворювання, у якому повільно руйнуються волосяні фолікули і починається сильне випадіння волосся, до часткового облисіння.

Ви занадто часто випрямляєте волосся

До плачевних наслідків у вигляді волосся, що випадає цілими пасмами, може привести й занадто часте використання гарячої плойки. Якщо не можете обійтися без неї — хоча б використовуйте засоби для термозахисту.

Ви використовуєте релаксери та інші сильні хімічні засоби

Не лише гаряче випрямлення може призвести до сильного випадіння волосся. Засоби, призначені для так званого холодного випрямлення: спеціальні гелі-релаксери, спреї тощо, теж можуть завдати волосяним фолікулам значної шкоди. Шкідливі є і продукти для хімічної завивки, і навіть деякі шампуні з небезпечними інгредієнтами: дієтаноломіном, триклозаном, фталатами, парабенами та/або бензолами.

Як запобігти випаданню волосся?

Крім позбавлення перелічених вище звичок, є кілька способів профілактики патологічного випадіння волосся.

Як запобігти випаданню волосся?

По-перше, вживайте вітаміни, а зокрема, вітамін А, який міститься в риб’ячому жирі, яловичій печінці, яйцях, вершковому маслі та багатьох овочах. Для зміцнення волосся корисний і селен, ним багаті горіхи, насіння, цільнозерновий хліб, риба та сир. Однак не перестарайтеся – надлишок в організмі вітаміну А і селену може призвести до протилежного ефекту – до посилення випадання волосся.

По-друге, допоможе регулярний масаж голови – вручну або за допомогою спеціальних гаджетів. Він посилить приплив крові до шкіри голови і тим самим запобігатиме відмиранню фолікулів.

Якщо раптом ви вже зіткнулися з проблемою сильного випадіння волосся, то краще відразу звернутися до фахівця-трихолога, який підбере лікарські засоби, виходячи з ваших індивідуальних особливостей. На щастя, сьогодні є багато препаратів, які вже довели свою ефективність.

Залишити коментар

*

Вгору