У новорічні свята будуть доречні самі казкові і неймовірні декорації. ;D Вся блискуча мішура, різнокольорові гірлянди і свічки стають головною прикрасою інтер’єру, святкового столу і Новорічної ялинки, що створює святково-новорічний настрій у Вашій сім’ї.

Біло-блакитна новорічна тема

Пора подумати про святкові прикраси будинку – перевірити наявність іграшок на ялинці (підкупити чи зробити своїми руками), перевірити справність гірлянд, підготувати Різдвяний вінок, обміркувати чи буде ялинка прикрашати інтер’єр або це буде букет з хвої. 🙂

У будь-якому випадку, без куль, бантів, фігурок дідів-морозів та звіряток не обійтися. Відмінним доповненням можуть стати шишки та гілки хвої, пофарбовані золотим акрилом, горіхи, замотані у фольгу (такими горіхами можна прикрасити ялинку) і, звичайно ж, мандарини. Мандарини можна “розкидати” на святковому столі, покласти в прозору вазу біля ялинки – їх яскравий сонячний колір буде радувати і піднімати настрій.

Біло-блакитна святкова тема на Новий рік

Наведені нижче ідеї допоможуть вам підготувати свій будинок, квартиру, кожну кімнату до новорічних свят. *OK* Якщо ви вирішили наряджати ялинку, то придивіться до першої фотографії – тут ялинка прикрашена розкішним білим боа і блискучими кульками – блакитними і білими.

Більше 100 різдвяних прикрас іскряться на цьому каміні. Блакитні прикраси доповнені білими з пінополістиролу, який покритий білими глиттерами за допомогою клею. Доповнює композицію триптих із зображенням сніжної сцени.

Біло-блакитна новорічна тема для Вас

Оригінально світиться букет. Гілки обмотати гірляндами і поставити у вазу, навколо покласти шишки, горіхи і кулі.

Біло-блакитна тема на Новий рік

У цьому куточку інтер’єру ми бачимо дари лісу, майстерно використані для створення святкового настрою. Пень в будинку можна поставити тимчасово, попередньо пофарбувавши його в білий колір. У старе відро поставити гілки сосни і прикрасити шишками. Білочку можна замінити на іграшку-символ Нового року. 🙂

Біло-блакитна святкова тема на Новий рік

Крижаний новорічний вінок з яскраво-червоними прикрасами. *YES* Гілки, скручені у вінок, покриті штучним снігом. Також гілки, як варіант, можна пофарбувати золотим або срібленим акрилом-спреєм, або обклеїти кульками пінопласту. Такі вінки вішають на двері або вікні.

Блакитно-біла святкова тема на Новий рік

Дерев’яний свічник зроблений з гілки, пофарбованою фарбою золотого кольору. Сама гілка прикріплена до підставки (у підставці зробити отвір, вставити туди гілку, кріпити на клей, цвяхи або шурупи). До гілці прикріплені свічники, куди вставлені гарні білі свічки. 🙂 Ця конструкція виконує подвійну функцію – підсвічники і на неї можна повісити ювелірні прикраси та різдвяні кулі.

Блакитно-біла новорічна тема

У відповідному новорічному наряді Новий рік перетвориться у чудову новорічну казку. ;D

Залишити коментар

*

Вгору