Такий браслет можна зробити з полімерної глини, приклеїти картинку, покрити лаком. Але цей браслет зроблений з іншого пластику і на іноземних сайтах його називають Shrinky Dink. ;D Це м’який пластик, який піддається термічній обробці в духовці при температурі 350 градусів. В процесі нагрівання пластик стискається і набуває абсолютно нові якості, стає твердим і в кілька разів менше.

Браслет із пластику

На теренах нашого інтернету такий пластик не знайти. Схожими якостями володіє пластик номер 6. Можна спробувати поекспериментувати з пластиковими стаканчиками, на дні яких написана цифра 6. У таких стаканчиках продають десерти, плавлені сирки та інше.

Браслет із пластика

З боковушек стаканчика вирізати прямокутники та покласти на харчовий пергамент в духовку. Потримати прямокутники в духовці кілька хвилин. *SCRATCH* Вони повинні трохи згорнутися і випростатися. Прямокутники стануть маленькими і дуже твердими.

Браслет своїми руками із пластику

З таких елементів з пластику можна виготовляти не тільки браслети, а і різноманітні оригінальні листівки. Їх можна покрити матовим, глянсовим або лаком з ефектом 3D.

Оригінальний браслет із пластику

Залишити коментар

*

Вгору