Перші кілька місяців року наповнені святами. Нещодавно зустрічали Новий рік, а пару днів назад закохані на День Святого Валентина обмінялися валентинками, а вже активно наближається чоловіче свято23 лютого День захисника Вітчизни.

Листівка для чоловіків

Перша ідея до свята – листівка для чоловіків, що уособлює достаток, положення, акуратність, пунктуальність, прагнення і т.д. Листівку можна повністю зробити з дизайнерського паперу або додати елементи з тканини і гудзики. *THUMBS UP*

Для виготовлення листівки на 23 лютого використаний чорний папір для піджака 260 х 155 мм, біла для сорочки 120 х 173 мм, два прямокутника паперу з малюнком для підкладки 70 х 155 мм, кольоровий папір для краватки, ножиці, лінійка, олівець, клей. Розміри на схемі листівки наведено в міліметрах.

Листівка для чоловіків на 23 лютого

Переносимо шаблон піджака на чорний папір і вирізаємо по контуру. Скласти папір по пунктирних лініях, щоб вийшла форма піджака. З паперу з орнаментом вирізаємо полички і приклеюємо на внутрішню сторону піджака. Робимо надрізи, імітуючи петельки. Малюємо або приклеюємо гудзики.

Листівка для чоловіків на 23 лютого - схема

Шаблон для білої сорочки з коміром вирізаємо і приклеюємо по центру всередині піджака. Приклеюємо підготовлену краватку і складаємо комір. На внутрішній стороні підкладки розмістити привітання на 23 лютого. ;D Ідея від Vancrisk Arteira.

Листівка для чоловіків - схема

Залишити коментар

*

Вгору