Автозасмага – це косметичний засіб, що створює на шкірі візуальний ефект справжньогї засмаги. При цьому зовсім не обов’язково відвідувати солярій чи пляж. А ось питання про шкоду автозасмаги хвилює багатьох дівчат і жінок.

Чи шкідлива автозасмага

Якщо автозасмагу порівняти з походом в солярій, або ж з природним способом отримання засмаги на пляжі, то вона з усіх способів сама безпечна, тому що не надає такого агресивного впливу на шкіру, як інші. Але з іншого боку вона шкідлива, хоча шкода, яку вона завдає, дуже незначна. До складу автозасмаги входить спирт, який досить сильно сушить шкіру, з цієї причини необхідно використання додаткових доглядаючих та зволожуючих засобів. Чим більше у склад автозасмаги входить барвників, тим сильніше вона негативно впливає на шкіру, але це не буде так небезпечно, якщо користуватися зволожуючим молочком.

Багато хто вважає, що такий косметичний засіб, як автозасмага, служить захистом від сонячних променів, і з цієї причини не користуються спеціальними захисними засобами. Але якщо на флаконі відсутнє спеціальне маркування, яке свідчить про рівень захисту – слід обов’язково нанести додатковий спеціальний крем, тому як автозасмага сама по собі шкіру від ультрафіолету не захищає.

Шкідлива автозасмага для шкіри чи ні? Якщо шкіра схильна до проявів алергічних реакцій, то деякі засоби звичайно можуть завдати шкоди, причому всьому організму, а не тільки шкірі. Вибираючи такий продукт косметології, особливу увагу слід приділити складу, не забуваючи перед вживанням обов’язково протестувати засіб, щоб повністю убезпечитися від неприємного результату.

В цілому, глобального шкоди шкірі автозасмага не завдає. З усіх існуючих в наш час методів отримання гарної засмаги, автозасмага найбезпечніша і дбайлива для людини. Але не варто забувати про те, що у кожної людини існує індивідуальна непереносимість, тому завжди треба читати склад засобу дуже уважно, користуватися додатковими засобами захисту від сонця, і ніколи не забувати про зволоження.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору