Красива, золотиста і рівна засмагаце мрія кожної дівчини. Але відвідування салонів досить дорогі, а природні сонячні ванни корисні не всім типам шкіри. Нанести засмагу можна і самостійно в домашніх умовах.

Як зробити класну фальшиву засмагу?

Нехтувати автозасмагою не варто. Нинішні засоби досить легко наносяться і розподіляються по шкірі рівним шаром, при цьому багато з них досить корисні. Перед тим, як придбати автозасмагу, варто переконатися в тому, що вона містить у собі дигідроацетон, який є основним компонентом автозасмаги. Саме це надає засмазі золотистий відтінок і дозволяє триматися досить довго.

  • Для початку необхідно переконатися, що автозасмага не призведе до алергічних реакцій. Тому слід заздалегідь застосувати засіб на згині ліктя. Якщо по закінченні декількох годин на ньому не з’явиться навіть маленького почервоніння або висипу – можна сміливо користуватися. Щоб ефект автозасмаги був вище, то разом з ним можна використовувати масло для схуднення.
  • Необхідно обов’язково провести пілінг. У омертвілі клітини засмага всмоктується погано і може лягати нерівно. Під час пілінгу особливу увагу варто приділити колінам, ліктям і кистям рук. Перед застосуванням автозасмаги треба наносити на шкіру зволожуючий крем.
  • Слід стежити, щоб нанесення засобу було рівномірним. Починати треба з чола, поступово просуваючись нижче і нижче.
  • Щоб засмага довше трималася, необхідно дати їй час увібратися перед тим, як одягнутися або лягти в ліжко.

Існують і народні засоби для домашньої засмаги:

  • Розчинна кава цілком може забезпечити м’яку, натуральну засмагу. Необхідно змішати пів ложки кави і дві столові ложки води. Отриману маску нанести хвилин на десять на тіло, після її висихання змити. Через тиждень таких процедур можна буде позаздрити красивій засмазі.
  • Морква. Натерти на тертці моркву і її соком намазати тіло. Обов’язково розподіляти сік рівномірно, інакше засмага буде нерівною. Через п’ятнадцять хвилин сік необхідно змити. Але ні в якому разі не можна перетримувати! Якщо сильно перетримати таку маску, то шкіра може придбати помаранчевий колір.
  • Чорний чай – це один з найбільш економних засобів. Крім засмаги він омолоджує шкіру .
  • Щоб зробити своє обличчя засмаглим, можна скористатися відваром череди з ромашкою. Зробити відвар з семи ложок суміші, дати йому настоятися, після чого вмивати обличчя щоранку.
Залишити коментар

*

Вгору