Чому чоловіки люблять стерв?«Її чоловік пішов до якоїсь стерви…» – Хто з нас, жінок, хоч раз у житті не чув подібних слів або навіть не вимовляв їх сам? Кожній з нас у якийсь період життя доводиться стикатися з цим «явищем». Треба зауважити, що сприйняття стерви чоловіком і жінкою сильно відрізняється.

Для жінок це швидше втілення вселенського зла і підступності, в той час, як для чоловіків цей образ овіяний таємничістю і магнетизмом.

Що ж так приваблює чоловіків в подібних жінках, і хто вони – стерви?

Прийшов час розсіяти туман загадковості навколо образу стерви. Сьогодні жіночий журнал JIJOUR пропонує Вам розібратися, хто ж вона – стерво?

І так, ознаки стерви або … а як же я – хороша і пухнаста?

  • Що можна сказати, дивлячись на жінку – стерву при першій зустрічі? Перше, що кидається в очі – це доглянутість. Таку жінку Ви не зустрінете без зачіски і в неакуратному одязі, тому що «а я ж тільки в магазин через дорогу…» : -D У будь-якій ситуації вона у всеозброєнні – від ніг до верхівки – порядок і привабливість. Ні, ні, далеко не всі стерви красуні, іноді навіть навпаки, але турбота про свою зовнішність ніколи не програє у них в битві з неприготовленим обідом.
  • Часто такі жінки виглядають неприступними і навіть поводяться досить різко у відповідь на чоловічі спроби залицяння. Складно пояснити, яка хімія відбувається в цей момент. Ознаки стервиАле, мабуть, інстинкт мисливця спрацьовує у чоловіків незалежно від того, чи йде мова про полювання на мамонта або про недоступність жінки. Дорогі чоловіки, абсолютно не бажаючи образити або принизити, навпаки, з усім натхненням звеличую одне з Ваших чоловічих якостей Завойовника 🙂 Мабуть, з цим пунктом все досить просто і прозоро – заборонений плід завжди солодкий, і жінки-стерви про це чудово знають.
  • Однією з основних рис стерви безсумнівно є самодостатність. Така жінка ніколи не стане відмовлятися від своїх друзів і подруг, захоплень і улюблених занять заради чоловіка. Це досить цілісний тип жінок, який проявляє абсолютну самостійність у будь-яких життєвих питаннях.
  • Жінки-стерви – прекрасні маніпулятори. Жінки-стервиВони добре відчувають, коли потрібно посміхнутися, а коли і кігтики випустити. Прийомом батога і пряника вони володіють досконало. І вже точно не стануть нити втомленому чоловікові про те, як їм хочеться сім’ю, дітей і білу сукню.
  • З цієї точки зору стосунки з жінкою-хижачкою завжди яскраві та запам’ятовуються. У них майже немає місця для нудьги і рутини. Часто чоловіків приваблюють такі феєричні емоції. Але чи згоден буде чоловік прожити все життя як на пороховій бочці? Не кожен зможе витримати довго такі американські гірки у відносинах. Але мало хто не хотів би хоч разок покататися 😉 А тому, любі мої і пухнасті, чому б нам не взяти на озброєння деякі корисні якості у стерв, і, час від часу, не зміняти муркотіння подряпинами на спині коханого від доглянутих когтиків?
Залишити коментар

*

Вгору