Ця ідея декорування стін для любителів капелюхів. 😉 Я теж до них відношусь. Іноді збирається багато капелюхів і починаю їх роздаровувати або складаю на полицю під самою стелею. І знову купую нову, щоб відповідала обновкам або модним тенденціям. Особливо часто хочеться змінювати літні пляжні капелюхи. В основному, вони з тканини, солом’яні або зі штучних матеріалів.

Декор для стін з капелюхів

Декор з капелюхів

Дешеві чоловічі капелюхи з синтетичних матеріалів можна придбати на ринку. За такими капелюхами легко доглядати, чистити і прати. *OK* Звичайно, такий декор з капелюхів не для кожного інтер’єру. При бажанні, капелюхи можна застосувати в передпокої, на дачі, доповнивши композицію штучно зістареною лавкою, плетеними кошиками, скринями чи іншими вінтажними предметами.

Декорування стін з капелюхів

Декорування капелюхами

Для декору підійдуть капелюхи з натуральних і штучних матеріалів, великі і маленькі. ;D Їх можна розмістити вертикально, спеціально зібравши на шнур, розвісити кожну окремо на стіні, зібрати великою купою на вішалці, чергувати з різними предметами – картинами, фотографіями.

Декор для стін

Залишити коментар

*

Вгору