Цікаве рішення для кріплення фотографій, невеликих картин, колажів, роздруківок, принтів, батику запропонувала Sharon M. Reinhart. ;D Для кріплення використані старі чоловічі ремені. Це відмінна ідея для подарунка чоловікові. Жіночий варіант – кріплення фотографій на кольорових жіночих ременях. Також можна використовувати довгі ручки від сумки.

Удома завжди знайдуться ремені, які пора списати. Якщо таких немає, то на пташиному ринку такого добра в надлишку. Потертий ремінь можна пофарбувати акриловою фарбою для шкіри, залишити однотонним або намалювати орнамент.

Фоторамка з фотографіями на ремені

Фотографії на ремені

Для кріплення до ременя можна прикріпити гачки, на які одягати рамку з фотографією. Також можна зробити гачки на рамці, а у ремені отвори. Якщо не використовувати фоторамку, то малюнок або фото приклеїти до вирізаного шматку гіпсокартону, пінопласту, товстого картону (склеєного в кілька шарів). Таку основу обклеїти папером, щоб заховати боки, заґрунтувати. На готову основу закріпити зображення. Фотографії, прикріплені до ременів, прикрасять глуху стіну в інтер’єрі. *OK*

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору