Коли людина стикається з цією проблемою, то він хоче якомога швидше від неї позбутися. Але для того, щоб лікування було якомога ефективніше, треба розібратися в причині появи цієї неприємності. За яких причин виникають прищі на такому делікатному місці, як сідниці? Їх є декілька:

1. Делікатна проблема. Прищі на сідницяхПереохолодження сідничної області може призвести до висипань, а у жінок це може бути і початком гінекологічних захворювань.
2. Неправильний вибір гелю для душу, мила та інших засобів по догляду за тілом, призведе до алергічних висипань. До речі, таку ж реакцію можуть викликати різні тканини.
3. Люди, що ведуть більш сидячий та малорухливий спосіб діяльності, більш за всіх схильні до цього неприємного недугу.
4. До проблем може призвести також і неправильне харчування. Якщо кишечник функціонує погано, то тоді функцію по очищенню організму бере на себе шкіра, яка міняє свій колір в області сідниць, в слідстві чого з’являються прищі.

Більш поширеними методами боротьби з прищами можна назвати йод, саліцилову мазь, зелену глину …

Виникнувші прищі треба протирати двічі в день ватною паличкою, змащеною саліциловою маззю. Тільки використовувати її треба в міру, тому що велика кількість мазі може обпекти шкіру.

Точно так само наноситься і йод. Ним рекомендується починати користуватися відразу ж після появи перших прищів, хоча він може служити і в якості профілактики. Якщо відчувається перша ознака появи прища, відразу ж треба обробити це місце йодом.

Прищі на сідницях

Глину розводять теплою водою з додаванням пари крапель пшеничних зародків. І отриманий засіб наноситься на сідниці десь на півгодини. Процедуру можна проводити не частіше одного разу на тиждень.

Також зараз в будь-якій аптеці можна знайти великий вибір медикаментозних засобів. Хоча більшість з них має бути схвалена лікарем.

Непогано переглянути свій режим харчування, обмежити себе у вживанні гострої та жирної їжі. Вивчити ретельно весь свій гардероб, і при необхідності позбутися викликаючих алергію речей. А при покупці нової речі, завжди звертати свою увагу на склад тканини.

Якщо людина точно впевнена у своєму одязі і своєму харчуванні, але проблемні прищі все одно з’являються, то обов’язково слід відвідати дерматолога, який допоможе розібратися з причиною їх появи і призначить найефективніше лікування.

Залишити коментар

*

Вгору