Актриса Енді Макдауел поскаржилася в Twitter, що її перемістили з першого класу літака.

Енді Макдауел обурена ставленням до неї у літаку

Мабуть співробітники Американських авіаліній не бачили блискучих фільмів з участю Енді, адже, як інакше пояснити, що її місце змінилося?

Макдауел висловила невдоволення тим, що авіакомпанія посадила її в літаку на місце економ-класу, хоча вона заплатила за розміщення в преміум-класі. Енді, яка навіть зробила селфи з пасажирами економ-класу, стверджує, що її посадили туди через те, що у неї була собака. Однак, місце собаки бронювалося і було оплачено також заздалегідь. Актриса вимагає відшкодування грошей за це непорозуміння.Енді Макдауел

У мережі знайшлися люди, які висміяли проблеми Макдауел, назвавши їх «примхою знаменитостей». Але і на це Енді відповіла, що старалася не для себе, а для собаки. Справа в тому, що зручності для тварин у першому класі набагато кращі, і вона не хотіла завдавати тварині додаткового стресу.

Також актриса додала, що ніколи не бачила тварин в економ-класі, в той же час в преміум-класі для тварини виділяється окреме і комфортне місце. Якщо Макдауел вдасться повернути гроші, вона пообіцяла витратити їх на благодійність.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору