Сьогодні досить популярні різні етнічні стилі, і дизайн інтер’єру не залишився від цього віяння в стороні. Якщо Ви маєте намір додати будинку специфічного колориту – використовуйте тоді деякі елементи національних стилів в інтер’єрі. Пропонуємо Вам декілька предметів, які допоможуть Вам передати в інтер’єрі атмосферу обраного Вами етнічного стилю.

Африканський стиль в інтер’єрі

Африканська етніка – одна з найбільш самобутніх і оригінальних стилів. Для африканського стилю в інтер’єрі підійдуть лише предмети з природних матеріалів, бажано ручної роботи. Це можуть бути звірині шкури, плетені меблі з бамбука, грубі килимки з пряжі, посуд, статуетки та різноманітні екзотичні аксесуари. В африканській етниці повинні бути присутні кольори землі і сонця, наприклад, поєднання чорного з коричневим або жовтим. Геометричні візерунки чудово передають характер африканської етники. Можна привезти з Африки оригінальний посуд з дерева або барвисту ритуальну маску.

Етнічні стилі в інтер'єрі

Французький стиль в інтер’єрі

Французький інтер’єр сподобається шанувальникам вишуканого і витонченого шику. Для французького стилю характерний надлишок чарівних і вишуканих деталей, які створюють одночасно атмосферу розкоші і затишок. Чарівний паризький шарм передадуть витончені стільці з витончено вигнутими спинками з досить дорогої деревини, високі вікна, які оформлені важкою драпіровкою, зручні дивани з розкиданими подушками на них і ліпнина на стінах в стилі бароко. У колірному рішенні інтер’єру неодмінно має бути присутнє золото, яке виглядає на чорному фоні більш виразно. Придбайте обов’язково масивний годинник – це традиційний елемент вишуканого оформлення паризьких будинків. І, звичайно ж, повинен бути присутній хоча б один предмет з символікою Парижа, наприклад, фотошпалери з Ейфелевою вежею.

Французький стиль в інтер'єрі

Арабський стиль в інтер’єрі

Інтер’єр в арабському стилі відрізняється атмосферою розкоші і млості. Відповідний настрій створить надлишок текстилю: килими під ногами, важкі штори в декілька шарів на вікнах, строкаті подушки, драпірований балдахін над ліжком, шовкова постільна білизна, оксамитова оббивка меблів та стін. Потрібно підібрати натуральні дорогі тканини, досить насичені, багаті колірні відтінки, досить оригінальні деталі інтер’єру з яскраво вираженим «східним присмаком»: кольорові марокканські лампи, свічки з ароматами пахощів, аксесуари з традиційним арабським орнаментом, різьблені меблі.

Арабський стиль в інтер'єрі

Англійський стиль в інтер’єрі

Інтер’єри будинків в англійському стилі досить комфортні й елегантні, вони вдосталь наповнені сімейними реліквіями і добротними меблями. В англійському стилі переважає глибокі відтінки бордового і коричневого, що перемежовуються з досить світлими тонами – кава з молоком і оливкового кольору, а також натуральна деревина. Особливими деталями інтер’єру в англійському стилі вважаються люстри з кришталю на високому стелі, гобелени, старовинна зброя, антикварні настінні годинники, масивний письмовий стіл, велика кількість сімейних фото, великий камін.

Англійський стиль в інтер'єрі

Японський стиль в інтер’єрі

Для японських інтер’єрів характерні прагнення до гармонії і лаконічність. В інтер’єрі японського стилю є місце лише для найпростіших і необхідних речей, проте їх наповнюють світло і повітря. Поєднання світлих відтінків з темними, молочними або бежевими тонами, можливість перетворення внутрішнього простору за допомогою різноманітних ширм, предметів меблів тільки з природних матеріалів – ось такі прості ознаки традиційного японського інтер’єру. Можна з Японії привезти з собою піали, ширму, циновки – це допоможе створити колорит японського стилю.

Японський стиль в інтер'єрі

Якщо у Вас немає можливості створити бажаний етнічний стиль в інтер’єрі своєї квартири, а ви таки мрієте відчути атмосферу арабського або англійського стилю, тоді можете зняти квартиру в тому стилі, в якому Ви хочете опинитися або поїхати в країну, стиль якої ви хочете побачити і відчути.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору