Харчові фітодобавками – один з найпопулярніших і перевірених засобів полегшення перебігу клімаксу. Використовувати трави і рослини для лікування різних захворювань і розладів почали ще в Древньому Китаї в 500 році до н.е. ;D Популярність фітотерапії пояснюється неперевершеними цілющими властивостями трав і відсутністю у них серйозних побічних ефектів.

Фітотерапія і клімакс

Розглянемо деякі найбільш поширені трави, які використовуються для зменшення дискомфорту в клімактеричний період.

1) Червоний воронець. Висушені корені і різоми червоного воронця широко застосовуються при лікуванні клімаксу. Ця рослина надає специфічну дію на матку і зменшує її скорочення і конгестію. *YES* Також червоний воронець сприяє зменшенню припливів. Він використовується для ослаблення м’язового болю і спазмів. Приймають червоний воронець в таблетках або капсулах два – чотири рази на день, залежно від тяжкості перебігу клімаксу.

2) Авраамове дерево. Ця рослина дуже корисна при лікуванні менопаузи. Сухі плоди Авраамового дерева використовуються для нормалізації рівня гормонів в організмі жінки. Половину чайної ложки настоянки плодів Авраамового дерева слід приймати двічі на день.

Фітотерапія при клімаксі

3) Даміана. Сухе листя дерева Даміани входять до складу багатьох антидепресантів. Однак не варто зловживати цими ліками, оскільки вони можуть негативно вплинути на сечові шляхи. Рекомендована доза – 100-150 мгр. в таблетках або капсулах два-три дні на тиждень.

4) Кульбаба. Листя, коріння і квіти кульбаби застосовуються при лікуванні печінки. 😉 При порушенні гормонального балансу в організмі істотно збільшується навантаження на печінку. У цьому випадку і рекомендується приймати настоянку кульбаби.

5) Дягіль лікарський. Коріння цієї рослини використовується для зменшення симптомів дефіциту гормону естрогену, оскільки містять велику кількість натурального рослинного естрогену. В аптеці можна купити капсули і таблетки дягелю (500 міліграмів), які рекомендується приймати двічі на день.

Фітотерапія для лікування клімаксу

6) Хамеліріум лютеум. Висушені корені і різоми цієї рослини використовуються при лікуванні захворювань матки і яєчників. Можливо, тому хамеліріум лютеум користується славою одного з найефективніших способів полегшення симптомів клімаксу. *OK* Його можна купити у формі капсул і настоянки. Приймати не більше одного разу на день.

7) Гінкго. Листя дерева гінкго покращують роботу мозку, а також забезпечення киснем всіх клітин тіла. Також гінкго застосовується для лікування розладів пам’яті, частих змін настрою і депресії. Ліки можна знайти у формі капсул, таблеток і настоянки. Добову дозу 1000 міліграмів слід розділити на два прийоми.

Залишити коментар

*

Вгору