Гірський кришталь – це безбарвний, практично прозорий кварцовий різновид. Має кілька назв – драгомит, кришталь, безбарвний кварц і херкимерський алмаз. Слово «кришталь» означає лід, так як справжній гірський мінерал схожий на кристал льоду. Буває не лише білого кольору, але і кремового, зеленуватого і навіть чорного. Основна особливість цього кришталю – холодний, скляний блиск. Вважається символом вірності.

Гірський кришталь

Прекрасний засіб від захворювань очей, шлунка й серця. Також сприяє відмінному функціонування головного і спинного мозку. Відмінно допомагає при варикозі, ішемії та респіраторних захворюваннях. Стабілізує духовні, фізичні сили людини, непогано знімає головний біль, стрес і допомагає збивати температуру. Якщо носити камінь на зап’ясті, то це допоможе регулювати тиск крові, і запобіжить утворенню тромбів. Кришталеве намисто збільшить надходження молока у годуючої матері.

З кришталю виходять відмінні талісмани, які притягують до свого власника радість життя, любов і симпатію людей, благополуччя, душевний комфорт і удачу. Гірський кришталь відмінний захисник від нічних кошмарів, а так само помічник у боротьбі з безсонням, і відмінний борець з безпричинними страхами. Він очищає думки і тіло, допомагає виводити з організму людини шлаки. Відмінно підходить студентам, так як його енергетика сприяє розширенню свідомості, концентрації уваги, поліпшенню мови та зміцненню пам’яті.

КриштальГірський кришталь дуже люблять і шанують ясновидці. Для ворожінь він так само має особливе значення. Наймайстерніші ворожки читають в кристалах, особливо в ідеально виточених кулях, всі картини з минулого і майбутнього.

Зв’язок ясновидіння з кришталем пояснюється тим, що цей мінерал є найчистішим різновидом кварцу, що покриває значну частину земної поверхні, а Земля сильно відчуває астральний світ і космос.

З цього мінералу створюють ювелірні прикраси, а саме: різноманітні намиста, браслети, кулони, сережки та ін.. Так само гірський кришталь широко використовується як камінь для сувенірів.

Більше всього підходить камінь людям з такими іменами – Оскар, Едуард, Єгор, Світлана, Ірина, Жанна. Благоволить таким знакам зодіаку, як Риби, Лев, Овен і Діва.

Залишити коментар

*

Вгору