Гороскоп на грудень 2012 року рекомендує Близнюкам постаратися менше висловлювати дуже спірні судження, міркувати вголос і взагалі говорити. Близнюки – люди комунікабельні, навіть у тих рідкісних випадках коли поруч нікого немає, ваш внутрішній діалог ніколи не припиняється – і ось від цього обов’язково необхідно спробувати позбутися, або ж частково відмовитися. Так як те, що ви промовляєте, вважаєте повністю схваленим або зробленим. І в підсумку Близнюки в грудні 2012 року для реалізації задуманого докладуть набагато менше зусиль, ніж могли б і чим це потрібно. Тобто ви будете діяти тільки в півсили.

Розвитку любовних стосунків у грудні 2012 року можуть завадити зайвий романтизм і солодкуватість Близнюків. Зірки також рекомендують у грудні 2012 року Близнюкам слухати уважніше свого супутника відносного того, що йому не подобається, а що подобатися. На сімейні відносини Близнюки можуть перенести якісь негаразди, які відбулися в абсолютно інших сферах життя. Ви не захочете поступатися своїм дітям, а діти не захочуть поступатися вам.

Гороскоп на грудень 2012 року для Близнюків

Причиною багатьох симптомів захворювань в грудні 2012 року буде неврологія. Як не дивно, саме вона може послужити причиною утворення каменів у жовчному міхурі або в нирках. Вас також може турбувати газоутворення,тому обов’язково потрібно змінити дієту. А ще в грудні 2012 року Близнюкам протипоказаний алкоголь.

Грудень 2012 року – дуже складний і насичений місяць для Близнюків. Закрутившись, Близнюки можуть помилитися, і про це неодмінно дізнається замовник. Але незважаючи на всі складності, атмосфера на роботі в цілому буде стабільною, навіть з певним зростанням вашого особистого впливу. Однак у матеріальній сфері можлива втрата якихось вигод чи пільг.

Складності грудня 2012 року Близнюкам підуть тільки на користь. Ви будете мінятися і лавірувати, не будете застоюватися. До того ж ви будете готові в критичній ситуації задовольнятися мінімумом, а це значить, що скоротиться час на пошуки «чогось кращого» або для того, щоб ви змогли насолодитися знайденим. Близнюкам не рекомендується йти «напролом». Так як не факт, що «прорве», а ось «покалічитися» ви зможете в будь-якому випадку.

Сприятливі дні для Близнюків в грудні 2012 року – 1, 6, 14, 17, 19, 29

Несприятливі дні для Близнюків в грудні 2012 року – 3, 7, 13, 22, 27, 28

Залишити коментар

*

Вгору