До грудня 2012 року у більшості жителів планети склалися особливі очікування, які викликані нерадісними прогнозами про Кінець Світу. Не всім прогнозам можна вірити, але до грудня 2012 року треба по-особливому ставитися, як стверджує гороскоп на 2012 рік. Цей місяць може стати справжньою перевіркою, яку всі без винятку повинні обов’язково витримати. Разом з тим грудень надасть масу можливостей, одночасно з випробуваннями, які будуть початком нового етапу вашого життя – як кожної людини окремо, так і всього сучасного суспільства в цілому.

У сімейних відносинах грудень 2012 року – це час спокою і стабільності. Обидва з подружжя будуть стриманішими і терплячими, ніж зазвичай, а дрібні сварки дуже швидко забудуться і не стануть перешкодою для спільного гармонійного життя. Романтичний настрій у грудні 2012 року буде на підйомі – нові любовні відносини принесуть задоволення і радість обом партнером. А тим, хто перебуває в активному пошуку другої половинки, варто постаратися використовувати цей місяць по максимуму. Також в особистому житті буде спостерігатися якась нервозність, зросте кількість любовних трикутників, подружніх зрад і швидкоплинних романів.

Гороскоп на грудень 2012 року

Грудень 2012 року – дуже підходящий період для того, щоб зайнятися своїм здоров’ям. Якщо у вашому житті є багато шкідливих звичок, то грудень 2012 року – вдалий час назавжди розпрощатися з ними. Уважне ставлення до власного організму не тільки змінить ставлення до життя, але і принесе відчутний прилив сил. Вільний час найкраще присвятити активним видам спорту.

Гороскоп на грудень 2012 року для всіх Знаків Зодіаку

Гороскоп на грудень 2012 року для Овнів

Гороскоп на грудень 2012 року для Тельців

Гороскоп на грудень 2012 року для Близнюків

Гороскоп на грудень 2012 року для Раків

Гороскоп на грудень 2012 року для Левів

Гороскоп на грудень 2012 року для Дів

Гороскоп на грудень 2012 року для Терезів

Гороскоп на грудень 2012 року для Скорпіонів

Гороскоп на грудень 2012 року для Стрільців

Гороскоп на грудень 2012 року для Козерогів

Гороскоп на грудень 2012 року для Водоліїв

Гороскоп на грудень 2012 року для Риб

У діловій сфері в грудні 2012 року буде не все гладко. Необхідно уникати необдуманих рішень і різких змін. Будь-який необачний вчинок може погубити гарне починання. Тому варто проявити певний консерватизм і всі серйозні нововведення відкласти до настання більш сприятливого часу. Перша половина грудня – це час нездійснених надій. Так що всю заплановану реалізацію нових проектів перенести краще на останній тиждень місяця. У бізнесі грудень 2012 року буде дуже сприятливим для здійснення фінансових операцій та укладання ділових угод.

Стрімка зміна ситуації, різкі зміни, мабуть, самі характерні ознаки грудня 2012 року. Успіх супроводжуватиме лише гнучких людей, які миттєво здатні реагувати на стрімкі зміни в світі, змінюючи власну поведінку виходячи з якихось обставин. Особливо потрібно стежити за дітьми, так як в грудні 2012 року велика ймовірність того, що пустощі дітей можуть призвести до травм та іншим вельми неприємних наслідків.

І нехай багато пророкують на 21 грудня кінець світу, не варто цьому довіряти. Оскільки кінець 2012 року обіцяє бути багатим на приємні сюрпризи та вдалим для всіх Знаків Зодіаку.

Залишити коментар

*

Вгору