Овнам в листопаді 2012 року доведеться підкорятися вимушеним змінам і обставинам. За твердженням гороскопу на грудень 2012 року місяць буде складним, всі події можуть вас відкинути назад, а друзі можуть провокувати на те, до чого ви поки не готові або перешкоджати в починаннях.

В цілому, Овни в листопаді 2012 року Дракона, швидше за все, своєї мети досягнуть якимись досить дивними способами. І не за рахунок, а всупереч співчуваючим і покровителям. У цьому місяці очікується дуже багато біганини, переважання фізичних зусиль над інтелектуальними. І замість того, щоб вигадувати геніальну тактику, доведеться добре побігати по різноманітним торговим центрам, інстанціям і черг. Швидше за все, часу буде вам не вистачати.

Овнам в листопаді 2012 року не рекомендується напружувати свій хребет. Остерігайтеся падінь і намагайтеся не піднімати тяжкості. Може з’явиться схильність до якихось запальних процесів в тканинах, які навіть можуть призвести до деякої їх видозміни – прищів, наривів.

Гороскоп на грудень 2012 року для Овенів

У листопаді 2012 року Овни в любові – догматики. Все має бути саме так, а не інакше. Тому для Овнів у листопаді 2012 року спроба переробити свого обранця не увінчається успіхом. Овнам варто відмовитися від знайомств за чиєюсь наводкою або від «побачень» наосліп. Коли почуття мішаються з ділом, то нічого хорошого з цього зазвичай не вийде.

Найгірше, що може статися в листопаді 2012 року з Овном, – це те, що вас може занести. Станете говорити начальнику безсторонні речі, можете спізнюватися на роботу, зірвете терміни по виконанню замовлення. Грошей Овнам може бракувати, тому доведеться частенько брати в борг або доведеться економити.

Не рекомендується Овнам бути на стороні меншості в протистоянні великій кількості людей. Так як ви програєте. І хоча Овни не стануть виправдовувати свою невдачу високими словами, на жаль, на результат це ніяк не вплине.

Сприятливі дні в грудні 2012 року для Овнів – 3,  6, 16, 21, 25, 28

Несприятливі дні грудня 2012 року для Овнів – 2, 5, 13, 20, 25, 3

Залишити коментар

*

Вгору