Гороскоп на грудень 2012 року не рекомендує Ракам вплутуватися в авантюри. Так як у випадку повного провалу Вам звинувачувати буде нікого, оскільки це була ваша особиста ініціатива і ніхто вас не примушував йти на настільки високий ризик. Але вже якщо зважилися, то просто насолоджуйтеся цим моментом, не панікуйте і не псуйте свій настрій. Грудень 2012 Ракам не допоможе вам виграти в суперечці або в тендері. У вас вийде виграти довгоочікуваний приз лише в тому випадку, якщо будете дуже копітко й наполегливо працювати.

Раки можуть у грудні 2012 року безграмотно розподілити свій бюджет, недбало можете вести себе з спільними чи позиковими грошам. Також у грудні 2012 року у Раків може з’явитися позачергова, але дуже перспективна робота. В цілому грудень 2012 принесе Ракам тільки більшу впевненість в собі і те, що ви можете добитися більшого.

Гороскоп на грудень 2012 року для Раків

Партнери Раків в грудні 2012 року будуть відрізняться деякою сталістю любовних почуттів. Якщо Раки самотні, то в грудні 2012 року можна сподіватися на перспективні нові романтичні знайомства. Грудень 2012 відмінно підходить Ракам для того, щоб побачитися з ріднею і близькими людьми.

У Раків в даний час може досить погано працювати щитовидна залоза. Також у Раків можуть бути у грудні 2012 року порушення, які пов’язані з системою травлення та виділення. Ракам будуть дуже корисні самомасажі і масажі, також буде дуже вдалою і дієвою боротьба з усіма жировими відкладеннями на вашому тілі і целюлітом.

Раки в грудні 2012 року можуть спробувати показати свою готовність йти на поступки, дружність, раціональність і комунікабельність. Не варто дивуватися тому, що вам можуть не повірити. Так як ви будете особистими діями доводити зовсім протилежне. А це означає, що відразу краще висловлювати свої особисті побажання або попереджати, що ви маєте намір боротися з абсолютно кожною вірогідною поступкою. Для вас чесність буде дуже корисною в грудні 2012 року.

Невдалі дні грудня 2012 року для Раків – 2, 6, 8, 16, 17, 21, 25

Вдалі дні для Раків в грудні 2012 року – 3, 5, 11, 13, 23, 26

Залишити коментар

*

Вгору