Грудень 2012 року буде для Тельців дуже дисгармонійним місяцем як стверджує гороскоп на грудень 2012 року. Ви будете розраховувати на розуміння, а його немає, всі ваші очікування не виправдовуються. Частенько будете себе ловити на думках, що нічим не займаєтеся, чи нічим важливим, або не доходять руки. Обстановка насправді не така вже й погана, ви просто бачите її в чорному світлі. Так, і Тельці багато чого не можуть собі дозволити, але якщо займетеся тим, що припустимо, то порадуєте і себе, і своїх близьких до Нового року.

Для Тельців друга половина грудня 2012 року буде по-справжньому спекотною. Так як в постійних романтичних стосунках зростає велика ймовірність конфліктних ситуацій.

Тельцям в грудні 2012 року краще не проводити жодних косметичних процедур. Також слід бути обережним з дуже гарячим питвом або їжею – ризикуєте обпалити ротову порожнину і горло.

Гороскоп на грудень 2012 року для Тельців

У грудні 2012 року Тельцям не варто піддаватися вмовлянням, тільки потрібно покладатися на власний досвід і логіку. Взагалі, в грудні 2012 року Тельцям активне соціальне життя буде точно заважати роботі. Разом з тим в цей час відносини з оточуючими будуть непоганими. Тельцям потрібно уникати конкретних відповідей на поставлені питання, особливо з боку замовника або начальника.

Тельцям в грудні 2012 року слід спілкуватися більше, в тому числі і з тими людьми, які не дуже вам приємні, або ж з тими, хто з вами жорстко поводиться. Саме вони будуть повертати вас до дійсності. Крім того, в даний час ви навіть можете переглянути своє ставлення до них. Якщо Тельці надумають відправиться в поїздки – вони обов’язково повинні носити дослідницький характер. Варто відхилиться від початкового плану і зайнятися тим, що вам зовсім невластиво.

Сприятливі дні в грудні 2012 року для Тельців – 4, 6, 13, 20, 24, 27, 29

Несприятливі дні грудня 2012 року для Тельців – 2, 5, 7, 14, 22, 31

Залишити коментар

*

Вгору