Гороскоп на грудень 2012 року обіцяє Левам підвищену зайнятість вдома і на роботі. А ще крім цього, потрібно обов’язково комусь допомогти. Не дивно, що через це в грудні 2012 року у багатьох Львів може сильно зіпсуватися характер.

Але не дивлячись на все це, Леви залишаться співчутливими і турботливими, хоча на словах будуть досить прискіпливі. І в тому випадку, якщо близькі Львів зможуть змиритися в грудні 2012 року з цим і ще з деякими дивацтвами, то у вас може скластися все просто прекрасно. Більш того, Леви можуть розраховувати на те, що в їх житті з’являться такі люди, які повністю розділять і їх стиль поведінки, і інтереси, і судження.

Гороскоп на грудень 2012 року для Левів

У любовних і романтичних стосунках Леви в грудні 2012 року можуть робити те, що вважатимуть необхідним і важливим. Львів очікують різні романтичні знайомства і захоплюючі історії, на які вони раніше ніколи б не зважилися. А ось в постійних любовних відносинах Львів буде виникати безліч турбот, а чуттєві моменти відійдуть на другий план. Грудень 2012 ідеально підійде для того, щоб Леви-батьки змогли визначити здібності своєї дитини і направити її в потрібне русло.

У представників знаку Зодіаку Лев буде сильно ослаблений кишечник в грудні 2012 року, особливо це стосується дванадцятипалої кишки. Тому обов’язково потрібно посидіти на дієти хоча б тиждень. Відвідування ворожок та екстрасенсів, гіпноз та інші експерименти з психікою в грудні 2012 року Левам суворо заборонені.

У грудні 2012 року багато Левів можуть стати відомими в певних колах і користуватися гарною популярністю. Якщо ви вирішили влаштуватися на нову роботу, то краще вибрати ті місця, де серйозний зовнішній вигляд, використовується нова апаратура, хороший ремонт в офісі. Якщо у Левів щось вже дуже довго не виходить і вони вирішили здатися, то грудень 2012 року не самий відповідний для цього час, оскільки якраз саме зараз у вас може все і вийти.

Вдалі дні для Левів в грудні 2012 року – 5, 10, 14, 19, 27, 28

Невдалі дні грудня 2012 року для Левів – 2, 8, 13, 17, 20, 29

Залишити коментар

*

Вгору