У зодіакального знаку Близнюків в листопаді 2012 року відбудеться місячне затемнення. Це означає, що Близнюки можуть на внутрішньому рівні змінити своє життя: почати по-іншому ставитися до власних досягнень, до людей, до проблем. До того ж, як стверджує гороскоп на листопад 2012 року, якщо ви твердо вирішили, то можете позбутися шкідливих звичок остаточно – обставини до цього будуть розташовувати.

Якщо Близнюки хочуть утвердитися в соціальній ієрархії або в колективі, справити хороше враження на людину, яка розташовується вище вас, то вам ретельно доведеться продумувати свою поведінку, місце зустрічі та свій зовнішній вигляд. Близнюкам варто довідатися про переваги потрібних людей або ж про те, що в тому колі прийнято. Необхідно брати не оригінальністю, а тим, що ви такий же.

Гороскоп на листопад 2012 року для Близнюків

Листопад 2012 Близнюкам принесе любовне протистояння. Причиною цьому послужать невиконані обіцянки. У нових любовних відносинах потрібно стримувати ініціативу і намагатися по можливості вести себе без сюрпризів, передбачувано.

Вразливе місце організму Близнюків в листопаді 2012 року – це наднирники. А у всіх інших випадках Близнюки в листопаді 2012 року Чорного Дракона можуть розраховувати на те, що їх стан організму буде достатньо стабільним.

Недоброзичливці і конкуренти Близнюків в листопаді 2012 року можуть активізуватися. У цей період для вас найкраще уникати прямого протистояння чи сутичок, тому що поки перемога виявиться не на вашому боці.

Близнюкам у листопаді 2012 року Дракона слід уникати криків і метушні. І якщо навколо вас таке дійство починає розвиватися, то краще прогулятися з собакою, піти по справах, поговорити по телефону в іншій кімнаті. Необхідно турбується про свою зручність і про те, щоб воно якомога довше зберігалося.

Сприятливі дні у листопаді 2012 року для Близнюків – 5, 11, 18, 20, 22, 29

Несприятливі дні листопада 2012 року для Близнюків – 4, 10, 12, 16, 19, 23, 27

Залишити коментар

*

Вгору