Діви в листопаді 2012 року порахують, що правила написані не для них, а це значить, їх можна порушувати. Наприклад, від колег або своїх близьких зажадаєте одне, а від себе – абсолютно інше. А ще, як стверджує гороскоп на листопад 2012 року, вам буде бракувати терпіння і розсудливості, причому абсолютно у всіх областях вашого життя. А ось що стосується досягнень, навіть незважаючи на те, що у Дів у листопаді 2012 року вони будуть, їх піднесуть якось зім’ято, через що вони для інших можуть виявитися абсолютно непомітними. І ви не зможете нічого не довести! Так що спеціально одразу ж краще звертати увагу на них.

Зроблений вибір в любові, швидше за все, в листопаді 2012 року може розчарувати Дів. Також у листопаді 2012 року у Дів можуть виявитися нові родичі.

Гороскоп на листопад 2012 року для Дів

Дівам слід бути обережними в контактах, а також розмовляючи на вулиці чи в громадському транспорті на якісь дражливі теми. Дівам в листопаді 2012 року не варто ходити на прийом до начальника: ні з якимись зауваженнями по поточних проектах, ні з новими пропозиціями. На фінансовий бік справи Дівам не варто зациклюватися: беріть стільки, скільки вам дають.

У листопаді 2012 року Дівам будуть властиві якісь прості захворювання. В організмі Дівам не вистачає вітаміну С для зміцнення стінок судин. Дівам потрібно його приймати як у вигляді таблеток, так і в продуктах: соки і фрукти.

У контактах Діви будуть не просто товариські, а дуже жваві. Співрозмовників стануть під’юджувати, торсати, і це, між іншим, принесе вельми непогані результати. Так як підтримка може абсолютно несподівано як піти, так і прийти, тому, поки вона у вас є, то варто повніше скористатися нею. Правда, у листопаді 2012 року Дівам краще нічого не просити безпосередньо. Краще спробувати організувати ситуацію так, щоб те, чого ви потребуєте, прозвучало як-би з боку.

Сприятливі дні для Дів в листопаді 2012 року – 1, 7, 11, 19, 24, 26, 28

Несприятливі дні для Дів листопада 2012 року – 2, 6, 9, 13, 20, 25

Залишити коментар

*

Вгору