У листопаді 2012 року Козерогам не варто бояться експериментів, так як завжди можна буде повернутися до тієї початковій точки, з якої ви почали, і ще раз спробувати. За твердженням гороскопу на листопад 2012, несподіванок і сюрпризів, як таких, у Козерогів зовсім не передбачається, або ж Козероги будуть здогадуватися, що даний варіант – один з імовірних, або ситуація може повторитися якоюсь минулою затією. Якщо Козерогів щось не дуже влаштовує, то це змінити буде не так вже і складно, хоча займе це досить тривалу кількість часу.

Прорахунки Козерога в листопаді 2012 року можуть призвести до догани або конфліктної ситуації. Перед Козерогами в листопаді 2012 року у професійній сфері можуть відкритися несподівані перспективні можливості.

Гороскоп на листопад 2012 року для Козерогів

Особисте життя Козерога в листопаді 2012 року буде розвиватися в прямій залежності від колег і друзів: вони стануть брати участь у знайомствах, критикувати або давати поради. У любовній парі Козероги можуть відчути брак уваги з боку коханої людини. Взагалі, Козерогам у листопаді 2012 року Дракона на самоті краще не перебувати, навколо обов’язково повинні бути присутні якісь люди.

Козерогам у листопаді 2012 року варто попрацювати над гнучкістю, а також над рухливістю всіх суглобів і розтяжкою. Також у Козерогів можуть виникнути певні складнощі, які пов’язані з репродуктивною системою. І вирішувати їх краще всього комплексно.

Козерогів у листопаді 2012 року Чорного Дракона можуть відвідувати роздуми про сенс життя або про те, чого варто було б домогтися в цьому віці. Однак, з іншого боку, Козерогів влаштовує цілком те життя, яке зараз вони ведуть, так що навряд чи зважитеся міняти щось насправді. Що ж стосується спроб виділення на тлі інших або самоствердження – листопад 2012 року для цього не підходить, і Козероги будуть виглядати виграшніше в команді або групі. Хоча довіряти повністю своєму оточенню все ж не потрібно. Ви насправді не знаєте, на що кожен з них здатний. І, повірте, це може виявитися зовсім не те, з чим ви зможете миритися.

Сприятливі дні для Козерогів у листопаді 2012 року – 3, 10, 14, 20, 24, 28

Несприятливі дні для Козерогів листопада 2012 року – 4, 11, 18, 22, 25, 30

Залишити коментар

*

Вгору