Листопад 2012 зажадає від Львів виваженості та обережності у вчинках. Тому гороскоп на листопад 2012 рекомендує ставитися до цих подій з підозрою, тому що нічого в цьому місяці не буде даватися Левам просто так. За успіхом доведеться «постояти в черзі», а за удачу – поборотися. Зверніть увагу на те, що всі виникаючі проблеми будуть комплексними, відповідно, їх вирішувати доведеться одночасно в декількох напрямках, інакше вони знову і знову стануть про себе нагадувати.

Льва в листопаді 2012 року влаштовують ті любовні відносини, які у них вже є, і вони точно не захочуть нічого змінювати. І на новий любовний роман Леви в листопаді 2012 року навряд чи зважаться.

Основна проблема листопада 2012 для Лева – це відсутність почуття самозбереження і безстрашність. Звідси і вельми підвищений травматизм, аж до переломів чи серйозних порізів. Простудні захворювання Левів можуть ускладнитися інфекційними, і тому з усією серйозністю слід підходити до лікування.

Гороскоп на листопад 2012 року для Левів

У листопаді 2012 року Леви можуть допомогти заробити комусь із своїх родичів: чи на роботу влаштуєте, або замовлення підкинете. І Ви про своє рішення ніяк не пошкодуєте.

Листопад 2012 не підходить Левам для подорожей: ні з метою знайомства, ні спільних. Це виявиться досить дорогим задоволенням з величезною кількістю негараздів і накладок. Лише понервуєте марно.

Поворот у справах Левів у листопаді 2012 року може виявитися абсолютно невигідним: і для фірми в цілому, і для вас особисто. Якщо у вас в планах було якесь навчання, наприклад підвищення кваліфікації, то це не найвдаліший період: заплатите досить дорого і при цьому отримаєте мінімум корисних навичок. Взагалі, Левам у листопаді 2012 року не слід експериментувати з покупками або ризикувати грошима – ви, швидше за все, залишитеся незадоволені.

Леви в листопаді 2012 року можуть виявити, що у них змінилися уподобання та інтереси. Швидше за все, ви зрозумієте, нарешті, старше покоління і навіть захопитеся чимось подібним. Або ж будете згадувати про те, що вам раніше подобалося, і переконайтеся, що нікуди це не поділося. І, навпаки, те, чим ви займалися останнім часом, швидше за все стане даниною оточенню або моді. Аварійність для Левів у листопаді 2012 року буде вельми підвищеною.

Сприятливі дні для Левів у листопаді 2012 року – 3, 5, 11, 14, 19, 23, 30

Несприятливі дні для Левів листопада 2012 року – 2, 6, 10, 17, 21, 25

Залишити коментар

*

Вгору