Листопад 2012 у Раків пройде під таким девізом: «Турбуватися немає про що». Та й гороскоп на листопад 2012 стверджує, що навіть якщо ви не станете нічого робити, обмежуючись лише виконанням повсякденної роботи і обов’язків, ви зможете отримати набагато більше очікуваного. Ну, а якщо ви станете шукати опору і підтримку для своїх починань, проявіть ініціативу, то вам гарантований успіх. Найголовніше, щоб ваш внутрішній світ був збалансований. І в цьому випадку ви будете розуміти, що все робите правильно.

Ракам в листопаді 2012 року слід у будь-яких проявах уникати раболіпства: з друзями, і на роботі, і в родині. У цей час все буде сприйматися нормально, проте в майбутньому це можуть вам пригадати. І, зрозуміло, навряд чи момент буде відповідним.

Гороскоп на листопад 2012 року для Раків

Раки в листопаді 2012 року у відносинах з близькими можуть не помічати своєї особистої неправоти. Їм не варто дивуватися, якщо батьки дуже критично і негативно поставляться до деяких змін, які стануться в житті Раків в листопаді.

У листопаді 2012 року у Раків питання роботи може відійти на другий план. У Раків можуть з’явитися інші турботи: відпускні або домашні. У Раків в листопаді 2012 року Дракона з представниками офіційних організацій або з найвищим начальством можуть виникнути конфліктні ситуації.

Ракам в листопаді 2012 року слід приділяти своєму здоров’ю більше часу. У листопаді 2012 року чорного Дракона будуть корисні Ракам чищення кишечника і печінки.

Чоловіки можуть виявитися в більш виграшному положенні у відмінності від жінок, які в силу виховання можуть блокувати самі власні можливості. І Ракам в листопаді 2012 року не варто посилатися на обставини, оскільки вони насправді не зіграють головної ролі. А ось мінливість настрою Раків – це абсолютно нормально. Не звертайте ніякої уваги.

Сприятливі дні для Раків в листопаді 2012 року – 1, 9, 14, 19, 26, 28, 30

Несприятливі дні для Раків листопада 2012 – 2, 5, 8, 15, 18, 20

Залишити коментар

*

Вгору