Близькі можуть порадувати Риб в листопаді 2012 року захоплюючими новинами або цікавими пропозиціями. За твердженням гороскопу на листопад 2012 року найбільш важливим для Риб є те, що це підтвердить всі ваші припущення й очікування, а значить, що ви дієте в правильному напрямку. Однак, зрадівши, не варто вживати у вирішенні будь-яких соціальних питань нічого кардинального. Тут потрібно, як і раніше терпимість, обережність, а також вам доведеться враховувати деякі особливості характеру людей.

Риби в листопаді 2012 року можуть бути схильні до поведінки за принципом «нехай мені буде гірше» і до любовних депресій. У плані любовних відносин листопад 2012 року Дракона для Риб буде дуже сприятливим, хоча нічого особливо цікавого і нового зовсім не передбачається.

Гороскоп на листопад 2012 року для Риб

Рибам в листопаді 2012 року Чорного Дракона не варто перевантажувати судинну систему та організм. Рибам потрібно відмовитися від динамічних і силових фізичних вправ. Для вашого організму листопад 2012 року повинен бути стабільним, пасивним і спокійним. Організму Риб може бракувати заліза і отримувати його краще не в препаратах, а в продуктах.

Рибам в листопаді 2012 року не варто вкладати у власний бізнес додаткові кошти. Взагалі, Рибам в листопаді 2012 року Дракона не слід чимось одним обмежуватися. Розширте лінійку пропозицій щодо послуг та товарів.

У Риб у листопаді 2012 року Чорного Дракона можуть утворитися додаткові можливості, однак, перед тим, як за них хапатися, необхідно уточнити, чи не суперечать вони законам чи правилам. І якщо вас запевняють у тому, що все вирішено і що все одно вас це не торкнеться, – слід серйозно задуматися про те, що можуть замишляти за вашою спиною. У листопаді 2012 року Рибам з технікою краще не експериментувати, її якісь несправності можуть призвести до плачевних результатів або навіть до втрат.

Сприятливі дні для Риб в листопаді 2012 року – 9, 10, 14, 19, 24, 29

Несприятливі дні для Риб листопада 2012 року – 7, 13, 20, 21, 26, 30

Залишити коментар

*

Вгору