У зодіакального знаку Скорпіона в листопаді 2012 року відбудеться сонячне затемнення, а це означає, що даний місяць буде для вас наповнений вельми непростими подіями. Нехай вам з першого погляду здасться, що нічого особливого і не відбувається. Але, як стверджує гороскоп на листопад 2012 року, саме з таких дрібниць і випадковостей почнуть зав’язуватися проекти, відносини і починання, яким у вашому житті належить зіграти важливу, а може бути, навіть і доленосну роль у вашому житті. Тому Скорпіонам не варто робити нічого такого, що потім доведеться виправляти. І по-іншому у вас вже не вийде ніяк.

Знайомства листопада 2012 року обіцяють Скорпіонам бути не тільки довгостроковими, але й важливими. Люди в цьому місяці будуть з’являтися не просто так у вашому житті. У листопаді 2012 року Чорного Дракона Скорпіонам на сплески пристрастей не варто розраховувати. Швидше всього Скорпіонів буде залучати налагоджений побут, вірність і надійність.

Гороскоп на листопад 2012 року для Скорпіонів

Скорпіони в листопаді 2012 року будуть активні в справах, але тільки за компанію слідом за кимось. Особливо це стосується можливості зірвати серйозний куш, якихось великих підприємств. Плюс листопад 2012 року Дракона для Скорпіонів – це вміння самовиражатися. А мінус місяця полягає в тому, що Скорпіони не будуть контролювати себе.

У листопаді 2012 року Чорного Дракона Скорпіони можуть заробити запальний процес у горлі, захворіти якимось вірусним захворюванням або застудитися. А якщо Скорпіони незадоволені станом своєї шкіри на обличчі, то в листопаді 2012 року над цією проблемою можна серйозно попрацювати. Причому потрібно діяти тільки комплексно: і очищаючи, видаляючи, і підживлюючи.

У Скорпіонів є тільки лише один шанс для дій, і його потрібно обов’язково використовувати. Хоча в цілому Скорпіони в листопаді 2012 року будуть налаштовані енергійно, але послідовно і розумно. Так що Скорпіони все будуть робити правильно. Що ж стосується швидкості: на початку листопада 2012 Скорпіони будуть досить повільні, але з кожним кроком вони будуть все прискорюватися. Для Скорпіонів головне – потрапити в правильне русло і упевнитися в тому, що це саме воно, а потім – вже справа техніки та наполегливості.

Сприятливі дні для Скорпіонів в листопаді 2012 року – 3, 6, 12, 17, 20, 24, 27

Несприятливі дні для Скорпіонів листопада 2012 року  – 1, 5, 10, 19, 26, 28

Залишити коментар

*

Вгору