Для Стрільця листопада 2012 року буде місяцем релаксу і розслаблення. Ви станете здійснювати масу справ начебто на автопілоті. Але це на якості не відіб’ється, як стверджує гороскоп на листопад 2012 рік, лише тільки в тих справах, які Стрільці скоюють день у день. У тих справах, де потрібно творчий підхід або креатив, швидше за все, Стрільці у листопаді 2012 року зазнають поразки. Причому ви вирішите, що впораєтеся і сміливо кинеться вперед «в бій» … Але на жаль не складеться. І від таких пропозицій краще всього відмовитися або ж з кимось іншим розділяти відповідальність.

У листопаді 2012 року зі Стрільцями можуть перестати вважатися колеги. Екстравагантність і експерименти в роботі з боку начальника можуть викликати бурю протесту.

Гороскоп на листопад 2012 року для Стрільців

Стрільці в листопаді 2012 року не будуть упевнені в своїх власних почуттях. З дітьми у Стрільців у листопаді 2012 року буде вельми складна ситуація. Вони, швидше за все, стануть вам попросту доставляти перманентні незручності або заважати.

У листопаді 2012 року для Стрільців найбільш гострою проблемною зоною може стати ситуація з зубами. Можливі також гострі напади хвороб печінки. І в даному випадку не варто займатися самолікуванням, а відразу ж потрібно викликати «Швидку».

У листопаді 2012 року Чорного Дракона Стрільцям необхідно утримуватися від будь-яких проявів агресії, оскільки відповідна реакція може виявитися вельми неадекватною, і ви не зможете з нею впоратися, просто розгубитеся. І в цей момент буде складно зрозуміти, як потрібно вибудовувати подальші відносини.

Сприятливі дні для Стрільців у листопаді 2012 року – 9, 13, 18, 25, 27, 30

Несприятливі дні для Стрільців листопада 2012 року – 3, 8, 12, 15, 20, 29

Залишити коментар

*

Вгору