Листопад 2012 для Терезів обіцяє бути дуже вдалим і навіть у чомусь заспокійливим. «Буря» подій буде зміняться «штилем», і все буде знову опинятися на своїх місцях. Звичайно не факт, що ви будете цим положенням задоволені, однак тепер хоча б буде зрозуміло, від чого відштовхуватися і на що розраховувати. Гороскоп на листопад 2012 стверджує, що якщо ви будете уважні до окремих слів і до деталей, а не до враження, то ви зможете легко впоратися з особистими ілюзіями і досить швидко визначити, які ваші обіцянки виявляться помилковими.

Хорошим орієнтиром для Терезів в листопаді 2012 року Дракона послужить матеріальна база. Якщо вам розповідають про активне особисте життя, але при цьому завжди знаходяться в доступі, або про казкові заробітки, а при цьому одягнені бідно, то й вам точно не допоможуть в цьому питанні.

Гороскоп на листопад 2012 року для Терезів

У Терезів листопад 2012 року вельми вдалий для букетного-цукеркового періоду. Сюрпризи та подарунки, спільні посиденьки в кафе підуть на користь вашим любовним відносинам. Терези в сімейних взаєминах у листопаді 2012 року будуть виділяти якусь область, в яку вони не стануть нікого пускати.

А в професійній сфері у Терезів очікується бардак і хаос у листопаді 2012 року. Зате в листопаді 2012 року Чорного Дракона Терезів у всіх видах фінансових і торговельних операцій очікується удача.

У листопаді 2012 року в організму Терезів є схильність до багатьох запальних процесів з мінімальним зовнішнім проявом симптомів.

Стикаючись з державними і судовими інстанціями, Терезам потрібно бути готовими до того, що швидше за все сталася помилка. Так що не варто покладатися на те, що все буде перевірено. Про всі необхідні документи варто подбати самим.

Сприятливі дні для Терезів в листопаді 2012 року – 1, 7, 13, 20, 24, 30

Несприятливі дні для Терезів листопада 2012 року – 6, 10, 12, 14, 18, 21

Залишити коментар

*

Вгору