Тільці в листопаді 2012 року на будь-якого роду обмеження будуть реагувати дуже загострено. Швидше за все, розумом Тельці і розуміють, що варто змиритися, але себе втримати не виходить. Більш того, намагаються навіть вчинити спеціально, на зло. І в результаті – повний розрив домовленостей: як особистих, так і ділових. Причому, як стверджує гороскоп на листопад 2012 року, Тельці себе зловлять на тому, що вони б воліли піти, при цьому не пояснюючи нічого. Правда, ви не визнаєте навіть собі в тому, що сильно боїтеся того, що в процесі всіх цих роз’яснень може спливти.

Нові любовні відносини в листопаді 2012 року у Тільців навряд чи складуться. А ось сімейні відносини у Тільців можуть обрости в листопаді 2012 року якимись новими звичками або правилами.

Гороскоп на листопад 2012 року для Тільців

Організм Тільців у листопаді 2012 року дуже сприйнятливий до різного роду лікування, так що можна сміливо вирушати до лікарів і виконувати їх приписи. Так як результати довго не змусять себе чекати. Тільців у листопаді 2012 року Чорного Дракона може сильно турбувати кишечник, його незбалансована і нерегулярна робота, але вирішиться ця проблема досить просто.

Тільцям буде вельми непросто вписатися в листопаді 2012 року в новий робочий колектив. Також Тільцям в листопаді 2012 року Дракона краще не вплутуватися в авантюри. У цьому місяці вам можна реєструвати підприємства та укладати угоди. Якщо вам пропонують відрядження, то слід погодитися. Ви там заробите набагато більше.

У листопаді 2012 року Чорного Дракона Тельці будуть сильно схильні як позитивного, так і негативного впливу. Тому сміливо можна стверджувати, що місяць для Тільців буде таким же, як і для всього вашого оточення: вам щастить – і у всіх все виходить.

Тільцям доставить неприємності забудькуватість. Буде складатися таке враження, що ви здатні запам’ятати лише певну частину інформації.

Сприятливі дні у листопаді 2012 року для Тільців – 2, 6, 14, 17, 20, 29

Несприятливі дні листопада 2012 року для Тільців – 5, 7, 10, 22, 24, 30

Залишити коментар

*

Вгору