Гороскоп на листопад 2012 обіцяє Водоліям яскравий місяць, повний несподіваних ситуацій, пригод, перипетій і можливостей викрутитися Водоліям в самий останній момент. У листопаді 2012 року Водоліям буде набагато простіше в тому випадку, якщо не доведеться відповідати у всьому цьому і за когось іншого. Лавірувати самим буде набагато простіше і легше. Головне правило листопада 2012 для Водоліїв: користуватися моментом і нічого не відкладати на потім. Якщо будете вважати, що умови будуть далі кращі, то обов’язково спливе знову щось вельми невідповідне.

Якщо в листопаді 2012 року Водолії зацікавлені в любовних відносинах, то варто проявляти більше вимогливості та ініціативи до себе особисто. Проблема листопада 2012 року Дракона в постійних любовних відносинах – це інертність Водоліїв.

Листопад 2012 принесе Водоліям загальне поліпшення самопочуття, але лише в тому випадку, якщо ви будете в цьому місяці досить відпочивати. Водоліям у листопаді 2012 року краще їсти солоне, а не солодке. Організму не вистачає натрію і калію, крім того, вони позитивно вплинуть на роботу нирок, які у вас зараз не в найкращому стані.

Гороскоп на листопад 2012 року для Водоліїв

Листопад 2012 року Дракона – дуже продуктивний і вдалий місяць у Водолія. Ви з легкістю впораєтеся з поставленими перед вами завданнями, виявите перспективні проекти, якими в майбутньому швидше за все станете займатися, навіть можливо, просунетеся на роботі по кар’єрних сходах. Водоліям листопад 2012 року Чорного Дракона ідеально підійде для підбиття підсумків. З вашими фінансами все буде складатися вдало, дохід значно зростає, а також можете отримати додаткову суму грошей понад того, що вам раніше було обіцяно.

У листопаді 2012 року Водоліям стане набагато простіше відсівати другорядне, виділяти головне, і, більш того, пояснювати прямо і точно, чому вони прийняли таке рішення, а не інше. З одного боку, ваші дії можуть ображати тих людей, які вас оточують. А з іншого – вони погодяться через якийсь час з тим, що ваша впевненість і відвертість була і своєчасної, і доречною.

Під кінець листопада 2012 Водолії можуть злегка видихнутися, тому вам слід в цей час бути обережніше і уважніше. Та й додаткове навантаження Водоліям буде ні до чого.

Сприятливі дні для Водоліїв у листопаді 2012 року – 6, 8.13, 15, 25, 27

Несприятливі дні для Водоліїв листопада 2012 року – 1, 5, 9, 12, 17, 24, 26

Залишити коментар

*

Вгору