Кожен чоловік намагається зробити пропозицію руки і серця своїй коханій *IN LOVE* незабутніми і оригінальним способом. Тому ми вирішили на нашому жіночому журналі JIJOUR розмістити парочку цікавих варіантів, як саме можна здійснити ту найзаповітнішу пропозицію екстраординарно, несподівано і так, щоб це запам’яталось надовго.

Ідеї для незабутнього пропозиції руки і серця

Ідеї, які зроблять вашу пропозиції руки і серця незабутнім

Запросіть кохану на концерт її улюбленого виконавця, але заздалегідь домовтесь, щоб Вам дозволили зі сцени зробити пропозицію або щоб це зробив виконавець від вашого імені.

Обручка

Можна відправитися шукати скарби. Знайдіть маленьку скриньку, покладіть туди обручку і закрийте її на ключ, а ключ окремо сховайте. Потім всюди, де можна розмістіть підказки про місцезнаходження даного ключа. Коли кохана знайде ключ, то зможе відкрити скриню і знайти обручку. Ось тоді ви і зробите пропозицію.

Обручка

Візьміть в оренду літак і прикріпіть до нього банерне послання: «(ім’я)! Виходь за мене заміж! ».

Обручка

За допомогою літака так само можна написати вашу пропозицію руки і серця високо в небі.

Обручка

Можна кімнату любимої заповнити безліччю повітряних куль і/або красивими квітами, а на середину посадіть плюшевого ведмедика, якому в лапи укладіть обручку і лист з вашою пропозицією.

Обручка

Якщо ви складаєте вірші, то можна скласти пропозицію у віршах і розповісти його під вікном коханої, якщо поверх дозволяє.

Обручка

Влаштуйте вечірку, з нагоди дня народження коханої, запросіть всіх друзів і рідних людей, а вже там зробіть пропозицію руки і серця.

Обручка

Як варіант можна написати історію про вашу любов і відносини. Подібно щоденнику. Останнім записом зробіть той, в якому Ви збираєтеся зробити пропозицію і напишіть, що історія не може продовжуватися, поки ви не дізнаєтеся відповідь.

Обручка

Можна написати взимку на снігу: «Ти вийдеш за мене заміж?».

Обручка

Можна домовитися з офіціантом, щоб він поклав обручку в улюблений десерт Вашої супутниці і приніс його.

Обручка

Можна запросити кохану в театр, перед цим домовитися з адміністратором, щоб він дозволив вийти Вам на сцену і зробити пропозицію руки і серця відразу після вистави.

Обручка

Можна прийти до коханої в офіс посеред робочим днем з червоною трояндою, пляшкою шампанського і келихом, в який заздалегідь покладіть обручку.

Обручка

Запросіть дівчину до ресторану і попросіть офіціанта написати на блюдці з десертом шоколадним кремом «Виходь за мене заміж».

Обручка

На аркуші паперу напишіть пропозицію і засуньте його в пляшку. Потім запросіть кохану на пляж і зробіть вигляд, що виловили пляшку з води. Віддайте пляшку дівчині, щоб вона сама відчинила її і прочитала написане.

Обручка

Накупіть зірок, що світяться в темряві і напишіть ними вашу пропозицію на стелі. Коли ви ляжете спати, улюблена обов’язково їх побачить і прочитає написане сама.

Обручка

Наклейте вказівні стрілки в самих різних місцях квартири і скажіть, що пройшовши весь шлях до кінця вона побачить сюрприз, який ви заздалегідь приготували спеціально для неї. І зробіть так, щоб остання стрілка вказувала на вас, тримаючи в руках обручку.

Обручка

Можна написати крейдою на вулиці під її вікнами: «(ім’я дівчини)! Ти вийдеш за мене заміж? »

Обручка

Запросіть кохану на природу (романтичний пікнік) і там «під чудову пісню солов’я» скажіть їй про свої щирі почуття.

Обручка

Приготуйте коханій сніданок, прикрасьте трояндою і не забудьте про келих шампанського. Потім розбудіть кохану ніжним ранковим поцілунком і зробіть пропозицію.

Обручка

Можна зателефонувати на місцеву радіостанцію і домовитися, щоб вони озвучили вашу пропозицію руки і серця в прямому ефірі в той час, коли ваша кохана гарантовано це почує.

Обручка

Можна зібрати всіх ваших друзів або всю родину разом в затишному кафе, ресторані або вдома, і зробити пропозицію там.

Не за горами друга частина ідей про те, як ще можна оригінально освідчитися в коханні і зробити пропозицію коханій … так що чекайте. 😉

Коментарів

1
  • Олеся

    05.04.2016 14:10

    Мені освідчились за вечерею. Хоча я була здивована, коли в ресторані опинились тільки ми. Потім виявилось, що усе це для мене! Справжня вечеря у ресторані тет-а-тет. Дякую господині ресторану Гридниця (http://www.grydnycia.lviv.ua/), пані Ярославі, що допомогла усе це організувати моєму нареченому.

Залишити коментар

*

Вгору