Ігри на Новий рік для дітейВам і вашим гостям зовсім необов’язково сидіти всю новорічну ніч за святковим столом біля телевізора. Такий чудове, добре, радісне, майже дитяче свято, як Новий Рік, потрібно зустрічати весело і неодмінно із забавними новорічними іграми і конкурсами на новий рік. Адже грати люблять не тільки діти. Є безліч веселих розваг, які сподобаються і дорослій компанії. Пропонуємо Вашій увазі новорічні ігри, в яких можуть брати участь всі члени сім’ї. ;D

Ігри на Новий рік для всієї сім’ї

На великому аркуші паперу малюється Дід Мороз або сніговик без носа, малюнок вішається на стінку. Ніс ліпіть з пластиліну, і діти по черзі з зав’язаними очима намагаються прикріпити ніс на місце. У компанії малюків поведінка ведучого зазвичай викликає дикий радісний регіт.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Кожній дитині видають по “сніжинці”, тобто по маленькій грудочці вати. Діти розпушують свої сніжинки і за вашим сигналом запускають їх в повітря і починають дмухати на них знизу, щоб ті якомога довше втрималися в повітрі. Перемагає найспритніший.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Наряди ялинку. Роблять декілька ялинкових іграшок з вати (яблучка, груші, рибки) з дротяними гачками і вудочку з таким же гачком. *YES* Потрібно за допомогою вудочки повісити на ялинку всі іграшки, а потім тією ж вудочкою зняти їх. Виграє той, хто зуміє зробити це за встановлений час, наприклад за дві хвилини. Ялинкою може служити укріплена на підставці ялинова гілка.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Наряди ялинку. На великих аркушах паперу малюються ялинки (за кількістю команд). На столі розкладені “прикраси”: вирізані з паперу (по контуру) малюнки з наклеєними шматочками скотчу (щоб приклеювати на ялинку). Серед малюнків є як ялинкові іграшки, так і “сторонні предмети”: посуд, одяг і взуття і т.п. Гравці з зав’язаними очима на дотик вибирають прикраси. Виграє команда, яка за відведений час повісить на ялинку більше “правильних” прикрас.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У капелюсі знаходяться різні слова, діти по черзі дістають, читають і співають рядки з пісень, де зустрічаються ці слова. Пісні (і слова) повинні бути про зиму і новорічні свята (ялиночка, хоровод, мороз, іній, сніжинка, бурулька і т.д.).

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай хлопці по черзі перелічують усіх і усе, хто і що буває в Новий рік: Дід Мороз, Снігуронька, сніг, подарунки, ялинка, ялинкові іграшки, торт, голки на підлозі, ліхтарики та інше. Той, у кого закінчуються ідеї, вибуває з гри, а найстійкіший виграє.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Дитина протягом хвилини (або будь-якого іншого заведеного часу) уважно дивиться на ялинку, а потім відвертається і як можна докладніше перераховує що на ній висить. Виграє той, хто згадає більше. *OK* Звичайно, якщо малюк-господар вивчив свою ялинку заздалегідь, а то й сам наряджав її, то його виграш буде не дуже чесним: йому, напевно, змагатися не варто.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

У мішок Діда Мороза складається як можна більше іграшок. Кожна дитина засовує туди руку, визначає на дотик, що він там зловив, і докладно описує. Після того, як всі витягнули з мішка по іграшці, можна оголосити, що це і є новорічні подарунки (це, звичайно, не імпровізація, ви подбали про подарунки заздалегідь).

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Найулюбленіші ласощі Снігуроньки – морозиво. Діти називають по черзі сорти морозива. Хто замислиться більше, ніж на 5 секунд, програє.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гравцям видається по пачці пломбіру і чайні ложки. Треба якомога швидше і акуратніше зліпити ложками з морозива сніговика.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Ліпимо сніговиків. Потрібно за відведений час зібрати якомога більше сніговиків з ватяних кульок. Кульки можна брати тільки двома зубочистками. Якщо сніговик розвалився, його збирають заново тими ж зубочистками.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

На підлогу висипають “сніжки” з вати. Діти з зав’язаними очима збирають сніжки в мішок. Виграє той, хто за відведений час збере більше сніжок. *THUMBS UP*

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Гра в сніжки. Потрібно кидати ватні “сніжки”, намагаючись потрапити в великий валянок, який потрібно установити на підлозі.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Натягують мотузку, на неї підвішуються на ниточках різні дрібні призи (іграшки, цукерки тощо). Учаснику зав’язують очі і дають в руки ножиці. Він повинен підійти до мотузки і зрізати приз, який зможе. Потім ножиці отримує наступний учасник. І так до тих пір, поки призи не закінчаться (готуйте їх побільше).

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Конкурс: як можна швидше вирізати з серветки (паперу) сніжинку.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Мандариновий футбол. Грають на столі, кожен “гравець” – вказівний і середній палець когось з дітей, м’яч – мандарин. 😉

Коментарів

1
Залишити коментар

*

Вгору