Вагітність – це досить складний період для жінки, але навіть у цей час організму потрібен максимальний комфорт. Навіть якщо майбутня мати в першому триместрі майже не помічає змін організму, то наступні етапи можуть бути справжнім випробуванням. Полегшити відчуття жінки під час другої половини вагітності допоможе бандаж. Він спеціально призначений для підтримки живота і пом’якшення додаткового навантаження на хребет. Жінкам, які раніше не використали подібну білизну, дуже важливо знати, як саме носити бандаж, щоб уникнути будь-яких негативних наслідків.

Коли і як носити бандаж для вагітних

Жінка, що вибирає бандаж, повинна знати, що на сьогоднішній день можна знайти не один різновид цього товару. Найбільш поширені види бандажів – це допологовий і післяпологовий. За такою купівлею краще всього йти в спеціалізовані магазини, там обов’язково нададуть не тільки товар найкращої якості, але і допомогу фахівців.

Кілька досить простих правил носіння бандажа:

  • Бандаж повинен сидіти на животі вільно і ні в якому разі не доставляти внутрішнім органам дискомфорту, інакше є ризик отримати цілий ряд негативних наслідків.
  • Занадто високо одягати бандаж не слід, так як це призведе до скутості рухів і принесе додатковий дискомфорт.
  • Перший раз одягати бандаж рекомендується в лежачому положенні – це допоможе зафіксувати його набагато краще.
  • Перед початком використання цієї білизни необхідно дуже уважно вивчити схему, розташовану на упаковці. Досить часто на упаковці можна знайти крім схеми детально розписані рекомендації щодо використання бандажа.
  • Бандаж, який надітий правильно, впирається в стегна, захоплюючи лобкову кістку і добре притримує живіт. Якщо він одягнений неправильно, то його використання марно.

    Бандаж – це не обов’язковий атрибут кожної жінки в положенні. Приймати рішення з приводу його використання слід після консультації з лікарем. Спеціаліст обов’язково розповість, як правильно носити це пристосування, а також дасть рекомендації по вибору моделі бандажа, спираючись на індивідуальні особливості жінки. А правильно підібраний бандаж зможе стати незамінним помічником вагітної до самого народження малюка.

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору