Ухвалою кохання займалися багато вчених, філософів та письменників. Скільки людей, стільки й думок. Це одна з найбільш обговорюваних тем. І ще ніхто не зміг дати точне визначення цьому дивовижному почуттю. Давайте розберемося в найпоширеніших думках з приводу любові:

  1. Кохання - що це?Кохання живе три роки. Насправді це припущення невірно, так як через три роки закінчується період яскравих і хвилюючих емоцій. Після цього потрібно вже прикладати зусилля, щоб підігрівати почуття, а на це йдуть далеко не всі пари.
  2. Кохання с першого погляду – помилкова думка. З першого погляду виникає симпатія і викид гормонів. Це провокує хвилюючі переживання. Любов насправді виникає через деякий час, коли пристрасті вщухають, і настає духовна прихильність.
  3. Кохання буває раз у житті. Численні дослідження та величезна кількість літератури підтверджують таке судження. Якщо любов виникає, то повторитися такі сильні почуття не можуть. Далі буде тільки прихильність, симпатія і банальний розрахунок. Людина буде з тим, з ким комфортно, але це цілком можливо і без любові.
  4. Любов вмирає. Це простий самообман. Кохання вічне. Ми можемо приховувати почуття, бути поруч не з тією людиною, але продовжувати любити.

Але дійсно, що ми називаємо любов’ю? Це пік наших почуттів, межа людських емоцій. Вона розв’язує і закінчує війни, про неї 90% пісень, і стільки ж оповідань. Коли ми любимо, всі процеси в організмі знаходяться в балансі. Любов змушує нас змінюватися і робити те, що раніше здавалося неможливим. Вона робить людей краще, приносить в їхнє життя гармонію і сенс. Любов безпричинна. Без неї в житті хаос. Тільки любов здатна зробити складні речі простими. Коли кохана людина поруч, ми відчуваємо найприємніші переживання. Через неї ми здійснюємо часом дурні вчинки. Любов не вимагає доказів. Вона просто є і все. І коли ви запитуєте себе, чи відчуваєте ви любов або просто закоханість, отже ваші почуття не мають ніякого відношення до кохання. Воно просто приходить, селитися у вашому серці і ніколи звідти не йде. Любов з нами до самої смерті. Бережіть ці почуття. Ніщо не ранить нас сильніше, ніж зрада коханої людини. Існує думка, що любов у нашому житті буває тільки один раз. Не пропустіть потрібну людину! Якщо ви її зустріли, це означає лише одне – вам дуже пощастило!

Залишити коментар

*

Вгору