Помітно активізувалися роботи з підготовки до Великодня. Особлива увага приділяється декоруванню великодніх яєць. Сьогодні пропонуємо ідеї з декорування яєць в улюбленій техніці багатьох майстринь – декупаж.

Крашанки - декупаж

Для декупажу крашанок можна взяти яйця курячі варені або використовувати шкаралупу, видув вміст. *OK* Також підійдуть пластикові та пінопластові яйця. Яйця покрити світлим акрилом – білим, кремовим, салатним, жовтим і т.д. З тришарової серветки вирізати мотив і приклеїти на яйце, використовуючи клей ПВА або спеціальний для декупажу. Коли клей висохне, завдати декоративне листя, завитки, орнамент за допомогою контуру для вітражного розпису або для розпису тканини.

Крашанки - декупаж - 2

Також можна нанести контур, а потім, коли контур висохне, пофарбувати акрилом і приклеїти серветковий мотив, як на першій фотографії крашанки. У цьому випадку колір контуру не має значення. Можна використовувати самий неходовий контур, який у вас є. На другій фотографії крашанки бачимо, що контуром білого кольору нанесена сітка і прикрашена штучними перлинами.

Крашанки - декупаж - 3

Підкреслити контур, надати вінтажний вигляд, можна фарбою, пастеллю, тінями для очей. *THUMBS UP*

Крашанки - декупаж - 4

Для кошика використаний бронзовий і коричневий контур. Замість коричневого контуру можна нанести акрилову фарбу.

Крашанки - декупаж - 5

Особливий шарм надає мереживна серветка, атласна стрічка і перли.

Крашанки - декупаж - 6

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору