Нарешті Ксенія Бородіна зважилася на відверте інтерв'ю. Справа в тому, що телеведучій набридли постійні здогадки журналістів і шанувальників про її вагітність, тому вона вирішила розповісти все, як є.

Ксенія Бородіна розповіла про вагітність

За словами Ксенії, вагітність була бажаною, хоча і внесла корективи під час підготовки до весілля. Парі довелося змістити дату свята на літо, щоб воно вийшло таким, як і було задумано. Курбан був дуже схвильований, дізнавшись такі радісні новини. Звичайно, Ксенія не хотіла афішувати своє становище на маленьких термінах, але зараз, коли до народження дитини залишилося зовсім трохи - можна привідкири завісу.

Нагадаємо, що у Бородіної і Омарова є діти від минулих стосунків. Вони страшенно зраділи новині, що їх компанія поповнитися ще однією дитиною, і не упускають можливість обійняти Ксенію за животик.

Телеведуча зізналася, що до пологів вже все готово. Вони вибрали пологовий будинок у столиці, навіть визначилися з палатою і лікарем, який веде вагітність і буде контролювати пологи. Бородіна давно говорила, що любить бути підготовленою і завжди намагається продумати всі, навіть найнезначніші нюанси. До речі до народження малюка перевтілиться і квартира зіркової пари, яка зараз оновлюється.

 

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору