Нефрит – це камінь просвітлення і здоров’я. Його синонімами Камінь Нефритє назви – пунаму, камінь моарон, канадський жад і камінь тоірів. Один з найпоширеніших ювелірних каменів, має давню і досить цікаву історію. Зовнішній вид нефриту являє собою міцну гірську породу різного окрасу, від білого до різних відтінків зеленого. У природі зустрічаються також чорний і червоний нефрит, але це досить рідкісне явище. Має широке застосування як і в ювелірній справі, так і в магічних ритуалах і оздоровчих процедурах.

Назва походить від пари грецьких слів, які дослівно переводяться як «нирка» і «камінь». Назва обрано зовсім не випадково. Адже на протязі не одного століття було помічено, що камінь дуже ефективний у боротьбі з захворюваннями нирок і сечової системи. Саме завдяки такій якості він дуже поширений у всьому світі.

Нефрит

Нефритовими кулями роблять масаж, допомагають при забиттях, ревматизмі і розтягненнях. Перетертий в порошок нефрит брали в старовину при хворобах травної системи. Вагітні жінки раніше носили камінь поблизу живота, це допомагало легко перенести пологи.

Прийнято вважати, що цей камінь володіє сильною енергетикою. Його Прикраси з Нефритомчасто застосовують у різних магічних обрядах і ритуалах. Найбільшу популярність має в Китаї, де і отримав звання каменю нації. Китайські мудреці відзначали, що він дуже сильний і заслужено наділяли його такими почесними достоїнствами, як чесність, мужність, помірність, мудрість і справедливість.
Властивості НефритуКамінь не належить ні до одного із знаків Зодіаку. Він однаково корисний всім. Нефрит незалежний і начебто «вище всього цього». Але обмеження все ж існують. Для того, щоб знайти земну любов, до його допомоги вдаватися не має сенсу, адже це камінь саме духовного розвитку, а ніяк не мирського. Людям, які не вміють розуміти життєві уроки він не принесе користі, більше того, може навіть зламати їх. А тим, хто готовий розвиватися і перебудовуватися, хто сильний духом, камінь нефрит додасть рішучості й сили, поведе на шлях до вдосконалення. Хоча навіть таким людям постійно носити камінь не рекомендується.

Залишити коментар

*

Вгору