Новорічна ялинка з макаронівСтворити справжній новорічний настрій можливо навіть дрібною кумедною дрібничкою. А якщо немає можливості поставити справжню новорічну ялинку в квартирі, то існує мініатюрна альтернатива у вигляді крихітних новорічних ялинок. Ці маленькі ялинки ви можете зробити своїми руками! Тим більш, що новорічні ялинки можна зробити з найнесподіваніших речей.

Сьогодні жіночий журнал JIJOUR пропонує зробити ялинку з макаронів своїми руками!

Для новорічної ялинки з макаронів нам знадобиться:

  1. макарони трубчасті
  2. аркуш картону
  3. клей
  4. балончик фарби (золота або срібляста)
  5. мішура
  6. маленькі кольорові кулі або цукерки
  7. зірка для верхівки

1. Готуємо основу для ялинки з макаронів

Готуємо конусну основу для ялинки з макаронів. Для цього аркуш картону скручуємо в конус потрібної висоти і склеюємо його. Вже після цього конструкція з картону стає схожа на ялинку. Але сама клопітка робота у нас попереду.

2. Клеїмо макарони

Далі беремо трубчасті макарони і починаємо приклеювати їх до конусу з картону. Краще починати клеїти макарони зверху вниз, так вам буде легше контролювати спіральний малюнок на всій площі конуса. Постарайтеся, щоб відстань між макаронами не була занадто великою.

Новорічна ялинка з макарон - фото 2 Новорічна ялинка з макарон - фото 3 Новорічна ялинка з макарон - фото 4

3. Фарбуємо ялинку з макаронів

Після того, як ви приклеїте макарони до низу конуса, потрібно пофарбувати ялинку. З кольором ви можете пофантазувати. Беремо балончик з обраною вами фарбою і рівномірно розпилюємо фарбу по всій поверхні конуса. Профарбовуємо акуратно всі макарони на нашій ялинці. Потім потрібно дати фарбі висохнути хвилин 20.

Новорічна ялинка з макарон - фото 5 Новорічна ялинка з макарон - фото 6

4. Прикрашаємо ялинку мішурою

Після того як фарба висохла, беремо шматок обраної вами мішури і починаємо прикрашати ялинку. За допомогою клею закріпіть один край мішури на верхівці конуса і акуратно починайте обмотувати ялинку мішурою, закриваючи місця між макаронами. Закріпіть другий кінець мішури клеєм всередині конуса. Мішуру можна вибрати так , щоб колір відливу збігався з кольором ваших пофарбованих макаронів.

Новорічна ялинка з макарон - фото 7 Новорічна ялинка з макарон - фото 8

5. Декоруємо ялинку з макаронів іграшками

Отже, наша ялинка з макаронів майже готова. Залишилися останні штрихи. Верхівку ялинки з макаронів можна прикрасити легкою зіркою або просто золотистим бантом з тканини. В якості іграшок на ялинку з макаронів можна повісити маленькі кольорові кульки або справжні цукерки в яскравій обгортці. Іграшки на нашу ялинку з макаронів можна прикріпити маленькими голочками або булавками.

За півгодини ми змогли зробити ялинку з макаронів своїми руками! Оригінальна новорічна ялинка з макаронів готова – вибирайте куди її поставити у вашій прикрашеній новорічній квартирі, щоб здивувати своїх гостей на Новий рік.

Новорічна ялинка з макарон, фото

Новорічна ялинка з макарон - фото 9

Новорічна ялинка з макарон - фото 10 Новорічна ялинка з макарон - фото 11
Новорічна ялинка з макарон - фото 12 Новорічна ялинка з макарон - фото 13
Новорічна ялинка з макарон - фото 14 Новорічна ялинка з макарон - фото 15
Новорічна ялинка з макарон - фото 16 Новорічна ялинка з макарон - фото 17
Залишити коментар

*

Вгору