Новорічні привітання, статуси з Новим Роком, Новорічні смс поздоровлення, вірші вітання з Новим Роком … все це стане в нагоді вам для привітання ваших рідних і близьких з самим теплим, довгоочікуваним святом. Ну а ми вирішили ще до цього списку додати новорічні поздоровлення в прозі.

Новорічні поздоровлення

Вітання з Новим Роком

Поспішаю сказати найтепліші слова в цьому новому 2012 році! Нехай ваше життя буде барвистим, будинок – гостинним, нехай будуть вашими вірними супутниками – везіння і любов!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вітаючи один одного на Новий рік, ми бажаємо один одному нового щастя. Але кажуть, щасливого життя немає, є тільки щасливі дні. В такому випадку я від усієї душі бажаю вам у прийдешньому році 365 щасливих днів.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай твоє життя в новому році буде, як шампанське, легке, хвилююче, прекрасне і б’є через край!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай Новий рік вчитися у старого тільки гарному! Вітаю тебе і бажаю тобі головного – виконання бажань! Тому що, коли у людини є те, про що вона мріє, – вона весела, бадьора, здорова! З Новим роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Наш святковий новорічний стіл повний страв. Нехай у всіх за цим столом в Новому році зовсім не буде приводу для кислих усмішок і гіркого розчарування. А солодких хвилин і гострих відчуттів я бажаю вам якомога більше. Живіть зі смаком в Новому році і кожен день!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік – найяскравіше і веселе свято. Зелена ошатна ялинка з різнокольоровими іграшками, блискучими бризками шампанського, загальне пожвавлення і радість. Бажаємо всім таке ж життя в новому році – барвисте і блискуче, багатообіцяюче і щедре, як свято Новий рік!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий Рік не розкіш, а засіб пересування в часі! Вітаю тебе з цим шикарним, стрімким, красивим, потужним … святом і засобом пересування! Вітаю тебе з самим новим роком. Нехай він буде таким новим, що ти сам цьому здивуєшся!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вітаю вас з Новим роком! Нехай кожного тижня у вас буде сім добрих вечорів, кожен місяць – тридцять чи тридцять один чудовий ранок (в лютому, нехай, 28). Ну, а якщо й цього мало, бажаю вам в прейдешньому році триста шістдесят п’ять щасливих днів!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Хай новий рік вчиться у старого тільки гарному! Не можна зустріти один і той же Новий Рік двічі. І тому, щоб прожити його як слід, потрібно його як слід зустріти! .. Вітаю тебе і бажаю гарного Нового Року і хорошої його зустрічі!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Дорогі мої! Вітаю вас з Новим роком! Ще одна хвилина – і ми з вами під дзвони наших келихів проводимо цей рік, що минає й зустрінемо новий. Хотілося б побажати всім нам вдалого нового року, більш вдалого і щасливого, більш доброго і щедрого ніж попередній! Але, по правді кажучи, цей рік теж був для нас з вами вдалим, для кожного по своєму, але в цілому варто сказати старому році СПАСИБІ, проводити його добрими словами, і випити за нього!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Дорогі друзі! Ще кілька годин – і північ розповість нам, що пройшов ще один рік і настав новий. Ми нічого не знаємо про те, що принесе новий рік, втім, ми і не бажаємо піднімати завісу прихованого від нас майбутнього. В останні години старого року ми думаємо більше про нього, ніж про майбутній рік, так як всі бажання і надії на майбутнє пов’язані з уже прожитим і пережитим. Нехай же в нашій пам’яті залишаться тільки добрі й приємні спогади про старий рік, і це дозволить нам сміливо і радісно дивитися у майбутнє.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай прийдешній рік принесе Вам безліч приємних відкриттів і нових цікавих знайомств, хай Вас оточують лише найблагородніші, красиві і щасливі люди. І щоб тепло Вашої душі зігрівало якомога більше гідних людей.

З Новим роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у Новому Році Ваша мудрість змагається з урочистістю сяйва снігових рівнин! Нехай Ваш сміх дзвенить як весняна капель! Нехай Ваша пристрасть красою, ніжністю і нестримною літньою зорею обдарує Ваших коханих! Нехай Ваш особистий дохід буде наповнений великою кількістю осіннього врожаю в усі пори року! Нехай захват очікування дива наповнює Вас кожен новий день! Нехай Ваша любов буде захищеною любов’ю Ваших коханих! Нехай тріумфальний марш Ваших перемог перемежовується з чуттєвим танго Вашого відпочинку! Нехай Ваші діти навчають Вас жити, а Ви навчите їх грати! Нехай завжди теплим затишком зустрічає Вас Ваш дім!

Веселощів! Посмішок! ЩАСТЯ!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Бажаю Вам здійснення задуманого, успіху і процвітання Вашій справі! Нехай колеги, друзі та близькі радують Вас розумінням і підтримкою. Бажаю Вам, Вашій родині і Вашому колективу святкового настрою в прейдешньому році нехай удача та успіх ніколи не покидає Вас!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Нехай у наступному році збудеться те, що ти задумував ще в позаминулому! Вітаю тебе! Нехай новий рік принесе виконання всіх твоїх бажань!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Зустріч Нового року – це пора таємнича, хвилююча, завжди радісна. І ці прості слова «З Новим роком! З новим щастям!» Ми вимовляємо з особливим почуттям, тому, що сказати їх можна тільки один раз на рік! Це чудова можливість висловитися і привітати усіх Вас з цим чарівним святом і побажати міцного здоров’я, удачі і нескінченного щастя!

З Новим роком, друзі!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Вітаю тебе з Новим роком, який тільки можна придумати! Нехай він буде таким новим і вдалим, що ти сам цього здивуєшся!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Хочу особисто кожному в Новому Році побажати ідеальної гармонії. Гармонії у всьому, – нехай ніщо вас не напружує, нехай все, що ви зробите, що зроблять вам, нехай всі люди, з якими ви спілкуєтеся, будуть викликати у вас тільки позитивне. Нехай все найпрекрасніше, що з вами сталося – була чорна смуга вашого життя, а в новому році буде нова полоса – біла.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

І ще – радості! І віри! І, звичайно, успіху, а якщо її не буде, то надії! З Новим Роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Я бажаю всім тут присутнім, щоб у новому році у вашому житті були і любов, і турбота, і сумніви, щоб вам ніколи не приходили в голову, що ви щось в цьому житті упустили.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Новий рік – свято сімейне. Кожній родині я б побажав накрити святковий стіл, за яким і привітати один одного. І ще – радості! І віри! І, звичайно, успіху, а якщо його не буде, то надії! Не вбивати в собі життя! Мені б хотілося, щоб у кожній сім’ї різні покоління розуміли один одного.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Традиційна зустріч Нового Року – це пора магічна, хвилююча, завжди безмежно радісна. І ці прості слова «З Новим роком! З новим щастям! »Ми говоримо з особливим почуттям, тому, що вимовити їх можна тільки один раз на рік! Це прекрасна можливість висловитися і привітати усіх Вас з цим чарівним святом і побажати міцного здоров’я, удачі і нескінченного щастя! З Новим роком, друзі!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Кожному в Новому Році, мені хочеться побажати ідеальної рівноваги, і гармонії. Гармонії у всьому, – нехай ніщо вас не хвилює, нехай все добре що б ви не робили, поверталося до вас сторицею, нехай всі люди, з вашого оточення, викликають у вас тільки позитивні емоції. А ще, нескінченної радості, віри, і звичайно, крапельку самого звичайного везіння! З Новим Роком!

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Дорогі друзі, бажаємо вам, нехай прейдешній Новий рік принесе у ваше життя тільки самі хороші і позитивні емоції, а світле, і прекрасне свято Різдва Христового, зігріє душу, і подарує надію на краще майбутнє. Бажаємо вам здійснення всіх заповітних бажань, безмежної удачі у всіх ваших починаннях, вірних партнерів і добрих друзів.

ЯлинкаЯлинкаЯлинка

Наш дружний колектив щиро вітає Вас з Новим роком та Різдвом! Бажаємо Вам любові, щастя та міцного здоров’я! Нехай у наступному році поставлені цілі будуть успішно досягнуті, а всі Ваші мрії збудуться! З найкращими побажаннями, адміністрація!

Залишити коментар

*

Вгору