Передсвятковий шопінг для знаків зодіаку

Передсвятковий шопінг

ОВНИ. Роблячи новорічні покупки, пам’ятайте про те, що не всі люблять виділятися з натовпу, як ви. Більшість ваших родичів та близьких хотіли б отримати в подарунок щось просте, але корисне.

ТЕЛЬЦІ. За покупками вони ходять з акуратним списком і зазвичай заздалегідь знають, що й кому збираються дарувати.

Проблема БЛИЗНЮКІВ – зайва прискіпливість і звичка надавати великого значення дрібницям. Для того, щоб нікого не образити, внесіть у список передсвяткового шопінгу кілька речей для себе.

РАКИ. Вони ніколи заздалегідь не планують придбання якихось подарунків і відтягують шопінг до останнього моменту. Для того, щоб ваші зусилля не пропали даремно, потурбуйтеся про новорічні подарунки вже зараз.

ЛЕВИ люблять робити щедрі та дорогі подарунки тим, хто їм подобається, але вони абсолютно не враховують натяків і побажань інших.

ДІВИ недовірливі, розумні, люблять зважені рішення і звикли прагнути до досконалості в усьому. *OK* Вам обов’язково треба брати з собою на шопінг друга або подругу. Ця людина контролюватиме вас, дасть корисну пораду і допоможе при виборі подарунків.

Сила ТЕРЕЗІВ у тому, що вони тонко відчувають інших людей, тому їхні подарунки, як правило, потрапляють точно в ціль.

СКОРПІОНИ вимогливі, вони не терплять критики і порад, а тому, зазвичай, роблять покупки самостійно. Консультантів не слухають, за модою не стежать, у подарунок обирають тільки те, що самі вважають за потрібне.

СТРІЛЬЦІ мають багату фантазію та прекрасне почуття гумору, тому люблять купувати подарунки «з родзинкою». Не витрачайте час на звичайні торгові центри. Є багато магазинів, у яких продається багато оригінальних речей.

КОЗЕРОГИ спокійні та витримані у всьому, що стосується грошових витрат. Багатьом із них властива бережливість, а деяким – навіть жадібність. 🙁 Спробуйте проявити більше фантазії, обираючи подарунки для своїх рідних.

ВОДОЛІЇ часто бувають наївними і завжди дуже щирими. Якщо вони обирають подарунок для когось конкретного, то роблять це з бажанням порадувати і догодити. На подарунок не шкодують коштів. Не зациклюйтеся на тому, що любить та людина, якій ви хочете зробити подарунок.

РИБИ люблять робити покупки і дарувати подарунки. Передсвятковому шопінгу, як і усьому іншому, віддаються сповна. Дуже переживають, чи сподобається їхній подарунок.

Залишити коментар

*

Вгору